Po įspūdingo R.Kaukėno žaidimo – “Montepaschi” pergalė

Sienos „Montepaschi” su Rimantu Kaukėnu išvykoje rezultatu 86:65 (18:11, 16:25, 28:15, 24:14) įveikė Bolonijos „VidiVici” ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:0.

Rungtynes užtikrintai pradėjo Sienos krepšininkai, kurie pirmavo 13:4, 16:7, o pirmąjį kėlinuką laimėjo 18:11. Antrame kėlinuke sėkmingai rungtyniavo R.Kaukėnas, per pirmąsias minutes pelnęs septynis taškus. Tačiau kitiems jo komandos draugams sekėsi ne taip gerai ir ketvirčio pabaigoje šeimininkai išlygino ir persvėrė rezultatą 36:34.

Po didžiosios pertraukos svečiai vėl perėmė iniciatyvą ir pamažu didino pranašumą. Kėlinuko pradžioje nesustabdomas buvo Benjaminas Eze, o vėliau estafetę perėmė R.Kaukėnas, kuris per keletą minučių pelnė 10 taškų ir padidino savo komandos pranašumą iki 11 taškų – 62:51.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje po dviejų taiklių R.Kaukėno metimų komandas skyrė jau 17 taškų – 70:53. Per likusį laiką šeimininkai neturėjo jokių galimybių pasivyti užtikrintai rungtyniavusius Sienos krepšininkus.

R.Kaukėnas rungtyniavo įspūdingai – per 27 minutes jis pelnė 25 taškus (10/11 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 bei perėmė du kamuolius, blokavo vieną metimą, triskart prasižengė ir du kartus prarado kamuolį.

„VidiVici”: G.Giovannoni 15 (0/6 tritaškiai), F. di Bella 13 (5 kl.), D.Vukcevic 10, V.Ilievski 8.

„Montepaschi”: R.Kaukėnas 25, J.Forte 16 (6 kl.), R.Sato (10 atk. kam.) ir B.Eze (4 perimti kam.) – po 13, L.Baxter 10 (4 perimti kam.), T.McIntire 7 (9 rez. perd., 4 perimti kam.).