Birželio 25-ąją TV3 eteryje startuoja karščiausias vasaros projektas „9,5 savaitės“

Populiariausias televizijos kanalas Lietuvoje TV3 ir prodiuserių kompanija „TV Manija“ birželio 25 dieną 20.45 val. žiūrovams pristatys karščiausią vasaros projektą „9,5 savaitės“ – nuotykių ir dramos kupiną, intriguojantį vasaros šou, pagardintą švelniu erotiniu prieskoniu!
„9,5 savaitės“ – dokumentinis šou, kuriame merginos rinksis joms patikusius vaikinus, o vaikinai – juos sužavėjusias merginas. Šou pabaigoje paaiškės, kuri dalyvė yra simpatiškiausia vasaros mergina ir kuris vaikinas vertas šių atostogų merginų numylėtinio vardo.

„Atrankose į šou sulaukėme daugybės gražių, jaunų žmonių. Tačiau ne tik grožis čia lemia viską. Turime jiems parengę įdomių išbandymų. Jau pirmųjų laidų filmavimuose dalyviai puikiai įrodė, jog ne tik spinduliuoja grožiu, o yra ir sąmojingi, drąsiai elgiasi net ir netikėčiausiomis aplinkybėmis“, – džiaugiasi laidos prodiuseris Saulius Urbonavičius–Samas.

Pasak jo, šiame projekte veržiasi dalyvauti ne tik būrys jaunimo iš visos Lietuvos, o ir pramogų verslo žvaigždės bei žvaigždutės: modeliai, garsiausi vyrų striptizo šokėjai, net bene ryškiausiai spindinti naktinių klubų žvaigždė DJ Sezzy!

Kiekvieną savaitę šiokiadienių šou „9,5 savaitės“, kuris filmuojamas prie Trakų esančioje prabangioje „Akmeninėje rezidencijoje“, dalyvaus septyni žmonės – trys merginos, trys vaikinai ir vadinamasis „jokeris“. Kiekvieną dieną šou paliks po vieną dalyvį.

„Pirmadieniais merginos nuspręs, kuris, joms „teletiltu“ prisistatęs ir visus savo privalumus atskleidęs, vaikinas pasirodė prasčiausiai. Silpniausiam dalyviui iš šou teks pasitraukti jau pirmąją dieną, – projekto taisykles vardija šou vedėja modelis Giedrė Rusytė. – Antradieniais panašus likimas ištiks mažiausiai vaikinus sužavėjusią merginą.“

„Trečiadienis – proto ir jėgos diena. Šaunieji „9,5 savaitės“ vaikinai turės demonstruoti, kad moka ne tik pasakas sekti merginoms, o ir turi košės galvoje bei pakankamai fizinių jėgų, kurios bus tikrinamos specialiose estafetėse! Prasčiausiai pasirodęs dalyvis bus priverstas palikti šou, – tęsia projekto vedėjas aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis. – Ketvirtadieniais savo intelektą ir sugebėjimus išsisukti nepatogiomis aplinkybėmis demonstruos merginos. Jos dalyvaus ir specialiose estafetėse. Tiesa, jose nereiks lieti devynių prakaitų – čia bus daugiau žavesio, flirto, gal net švelnios erotikos!“

„Galiausiai šou lieka vos trys savaitės dalyviai, tad penktadieniai bus itin karšti ir lemtingi! Tą dieną vyks aršiausia kova, kuri lems, kuri mergina ir kuris visus bandymus sėkmingai įveikęs vaikinas pateks į kitą šou etapą. Po šešių savaičių šou liks 12 pretendentų, kurių dar lauks daugybė staigmenų. Galiausiai finale liks vos dvi karščiausios merginos ir tiek pat tikrų vyrų“, – praneša projekto scenaristas Marijus Mikutavičius.

„Šio karščiausio projekto finalas vyks viename puikiame pietų Europos kurorte! Kur – kol kas paslaptis“,– intriguoja šou prodiuseris Saulius Urbonavičius–Samas.

Karščiausias vasaros projektas „9,5 savaitės“ – nuo birželio 25 dienos šiokiadieniais 20.45 val. per TV3!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.