0:1. Ž. Ilgausko komandos nesėkmė

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato finalo pirmosiose rungtynėse ketvirtadienį Rytų konferencijos nugalėtoja „Cleveland Cavaliers” komanda, kuriai atstovauja Žydrūnas Ilgauskas, svečiuose 76:85 (15:20, 20:20, 14:24, 27:21) nusileido stipriausiai Vakarų konferencijos ekipai „San Antonio Spurs” ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1.

Ž.Ilgauskas per 23 min. įmetė vos 2 taškus (dvitaškiai 1/8), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą ir 2 kartus prasižengė. Lietuvis pelnė pirmuosius „Cavaliers” taškus ketvirtadienio mače, išlygindamas rezultatą 2:2.

Klivlendo komandoje rezultatyviausiai žaidė lygos naujokas Danielis Gibsonas, pelnęs 16 taškų.

„Cavaliers” lyderis LeBronas Jamesas surinko tik 14 taškų. Pirmuosius savo taškus jis pelnė pirmojo kėlinio pabaigoje nuo baudų metimo linijos. Iš viso per pirmąją susitikimo pusę Klivlendo klubo puolėjas įmetė tik keturis taškus.

Drew Goodenas surinko taip pat 14 taškų, Aleksandras Pavlovičius pridėjo 13 taškų.

„Spurs” ekipai Tony Parkeris pelnė 27 taškus, Timas Duncanas surinko 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių bei blokavo 5 metimus, Emanuelio Ginobili sąskaitoje – 16 taškų.

Antrajame kėlinyje, likus žaisti 6 min. 3 sek., „Cavaliers” pirmavo trimis taškais 25:22, tačiau San Antonijaus krepšininkai po minutės pertraukėlės laimėjo atkarpą 9:0 ir susikrovė šešių taškų persvarą 31:25, o trečiojo ketvirčio paskutinę minutę po T.Duncano dvitaškio San Antonijaus komanda nutolo 64:49.

„Spurs” krepšininkai yra tris kartus tapę NBA čempionais (1999, 2003 ir 2005 metais), o jų varžovai iš Klivlendo finale rungtyniaus pirmą kartą per 36-erių metų klubo istoriją.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį vėl San Antonijuje.

Platinti, kopijuoti, skelbti agentūros ELTA informacijas be raštiško sutikimo draudžiama.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .