Po skandalų – žlugimas

Darbuotojus, dainininkus ir lankytojus mulkinęs Klaipėdos naktinis klubas „La Playa“ vėl uždarytas.

Dar gegužės viduryje klubas nutraukė savo veiklą, o internete pasirodė skelbimai apie jo ir dar dviejų tiems patiems savininkams priklausančių įstaigų – užeigos „Laukinių Vakarų salūnas“ Palangoje ir picerijos „Salūno pica“ Klaipėdoje – pardavimą.

Bankrutuoja kasmet

Tačiau vakar susisiekus su nekilnojamojo turto agentu, parduodančiu tuos objektus, paaiškėjo, kad šiuo metu parduodamas tik Palangoje esantis klubas.

Prekybos centre „Arena“ įsikūręs klubas „La Playa“ jau buvo bankrutavęs pernai, kai gausus būrys darbuotojų liko be uždirbtų pinigų.

Pernai lapkritį esą atsinaujinęs naktinis klubas vėl atvėrė duris. Netrukus pasklido gandas, kad „La Playa“ sąmoningai smukdoma – taip esą bandoma pakartoti pirmojo bankroto „sėkmę“.

Tačiau iki šiol nei Valstybinio registrų centro Klaipėdos filialas, nei miesto apygardos prokuratūra žinių apie bankrotą negavo.

„Kiek žinau, savininkas tiesiog buvo nusprendęs išparduoti šį turtą ir visiškai pakeisti veiklos pobūdį“, – aiškino parduoti „La Playa“ ir dvi kitas užeigas turėjęs nekilnojamojo turto agentas Aras.

Mulkino atlikėjus

Balandžio pradžioje klubo administracijai teko aiškintis dėl koncertuoti pakviestų dainininkų mulkinimo. Atlikėjams buvo pranešama, kad koncertas neįvyks. Publikai tekdavo išgirsti kitą versiją – muzikantai dingo nežinia kur.

Taip „La Playa“ apmulkino grupių „Yva“, „Delfinai“, „Funky“ gerbėjus, kuriems pinigai už bilietus nebuvo grąžinami.

Klaipėdos darbo inspekcijos vyresnysis inspektorius Ilkinas Dadašovas neslėpė – gauti keturi užmokesčio po mįslingo „La Playa“ užsidarymo negavusių darbuotojų skundai.

Klube pusantro mėnesio padavėju dirbęs ir taip pat užmokesčio negavęs septyniolikmetis Maratas dienraščiui sakė, kad jis iki šiol nėra formaliai atleistas.

„Kai atėjome atsiimti žadėtų pinigų, patalpos buvo užrakintos. Man skolingi liko 500 litų“, – teigė jis.

Vaikinas užsiminė, kad administracija nesumokėjo visiems darbuotojams – picų kepėjams, barmenams.

„Nemažai žmonių iš darbo išėjo anksčiau, kai pajuto, kad kažkas negerai. Girdėjome, kad „La Playa“ buvo panašiai užsidariusi ir anksčiau“, – sakė Maratas.

Per mažai uždirbo

Gegužę „La Playa“ direktoriui Mariui Dambrauskui inspekcija skyrė tūkstančio litų baudą, tačiau kaunietis jos iki šiol nesumokėjo. Kitą savaitę bylą pradės nagrinėti teismas.

„Direktoriaus rasti nepavyksta. Jo pavaduotoja atvykusi pasakojo, kad gegužės 26-ąją prekybos centras „Arena“ nutraukė patalpų nuomos sutartį, nes klubas jau kurį laiką nemokėjo nuompinigių. Klubas esą nesurinkdavo pajamų“, – sakė Darbo inspekcijos atstovas I.Dadašovas.

Tačiau interneto skelbimų lentoje galima rasti kitų faktų apie esą nuostolingai veikusią „La Playa“. Dar prieš kelias savaites pirkėjai buvo masinami įspūdingais skaičiais apie klubo apyvartą. Neva paprastą dieną būdavo surenkama iki 7 tūkst. litų, o penktadienį, šeštadienį – iki 20 tūkst. litų.

Darbo inspekcija apie „La Playa“ turimas žinias jau perdavė teisėsaugai.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.