Policininkų ugdytojui – tarnybinis patikrinimas

Vidaus reikalų ministras Generalinio inspektoriaus skyriui pavedė atlikti tarnybinį patikrinimą. Taip įvertinti žiniasklaidoje pasirodę pranešimai, kad neva neblaivus Klaipėdos policijos mokyklos viršininkas Viktoras Liaudanskas avarijoje nuniokojo tarnybinę mašiną.

Pasak Generalinio inspektoriaus skyriaus vedėjo Juliaus Jasaičio, ministro Raimondo Šukio pavedimu pradėtas tarnybinis patikrinimas norint sužinoti, ar V. Liaudanskas galėjo neblaivus vairuoti tarnybinį automobilį „Audi 100“.

Nemalonumai V. Liaudanską užgriuvo po to, kai penktadienio vakarą Klaipėdos policijos mokyklai priklausanti „Audi 100“ Šilutės plente atsitrenkė į betoninį kelkraščio bortelį.

Anot įvykio liudytojų, iš tamsios spalvos „Audi“ išlipęs V. Liaudanskas. Iš jo elgesio žmonėms kilęs įtarimas, kad jis neblaivus.

Užvakar vakare uostamiesčio policijoje užregistruotas V. Liaudansko dukros 35 metų Jelenos Galkinos pranešimas – esą ji penktadienio vakarą nesuvaldžiusi policijos mokyklos automobilio ir atsitrenkusi į šaligatvio bortelį.

Moteris tikino esanti labai panaši į tėvą, tad įvykį mačiusieji galėjo juos sumaišyti.

Pats pulkininkas V. Liaudanskas įvykio komentuoti nenori – esą viskas paaiškės atlikus tarnybinį patikrinimą.

Klaipėdos VPK vadovui pavedus pradėtas tarnybinis patikrinimas norint atskleisti, ar tinkamai savo pareigas atliko avarijos vietoje pasirodę patruliai.

Minėtas incidentas savaitgalį nebuvo užregistruotas nei Klaipėdos VPK, nei Eismo priežiūros skyriuje. Pareigūnai tikino, kad taip atsitiko todėl, kad nebuvo nukentėjusiųjų.

Įvykį matę ir policiją iškvietę žmonės sako, jog pareigūnai Šilutės plente pasirodę tik po trečio skambučio bei patys su palyda „Audi“ prakiurusiomis padangomis nuvairavę į policijos mokyklos vadovo namų kiemą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.