Nekvėpavimo rekordo sieksiantys magai nusprendė po vandeniu prisirakinti

Eksperimentui „Gyvi be oro“ besiruošiantys garsiausi Lietuvos iliuzionistai Diana ir Arvydas Gaičiūnai nusprendė pasunkinti užduotį. Nekvėpavimo rekordo siekiantys magai vandenyje bus prirakinti grandinėmis.
„Mus abu prirakins grandinėmis prie grotų ir nuleis į vandenį. Ir mane, ir Dianą apjuos ir surakins dešimties metrų ilgio grandinėmis“, – pasakojo Arvydas Gaičiūnas, šiuo metu intensyviai besitreniruojantis nekvėpavimo rekordui.

„Iš brolio išsiderėjau, kad manęs nesurakins antrankiais. Bijau, kad man gali pritrūkti jėgų išsilaisvinti. Todėl mano užduotis bus šiek tiek lengvesnė nei Arvydo“, – sakė Diana.

Tiesioginės „Gyvi be oro“ transliacijos metu nusileidę į baseino dugną, magai bandys pasiekti pasaulio nekvėpavimo rekordą. Magai ketina pagerinti iki šiol nesumuštą pasaulio rekordą, priklausantį Robertui Fosteriui, kuris 1959 Kanadoje nekvėpuodamas po vandeniu išbuvo 13 minučių ir 42 sekundes.

Prieš išnirdami iš vandens, magai turės sugebėti išsilaisvinti iš grandinių. „Mums reikės tiksliai suskaičiuoti savo jėgas ir pasilikti energijos atrakinti grandines. Manau, kad tai bus pats pavojingiausias dalykas šiame eksperimente. Šiam dideliam išbandymui dar reikės sutaupyti energijos“, – kalbėjo Arvydas Gaičiūnas. Pasak jo, jei kas nors atsitiktų, jie bandys duoti ženklą šalia stovinčiam asistentui, kad reikia pagalbos.

„Blogiausia būtų, jei staiga prarastumėme sąmonę. Kol mus išlaisvintų iš grandinių, praeitų laiko, o kiekviena sekundė yra lemtinga. Aišku, galėtumėme nenaudoti grandinių, bet mes įpratę stebinti pasaulį“, – sakė Diana Gaičiūnaitė.

Magai brolis ir sesuo, Diana ir Arvydas Gaičiūnai, išgarsėjo visame pasaulyje, sumušdami garsaus amerikiečių mago D. Blaine‘o rekordą. Per projektą „Užsišaldę lede“ ledo luite išbuvo ilgiau nei 63 valandas.

Projektas „Gyvi be oro“ su Arvydu ir Diana Gaičiūnais vyks birželio 16-ąją magų gimtuosiuose Druskininkuose. Tiesioginė transliacija per LNK – iš vandens pramogų parko didžiojo baseino.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , .

1 atsiliepimas į "Nekvėpavimo rekordo sieksiantys magai nusprendė po vandeniu prisirakinti"

  1. ;D

    man taij jie mldc !! 😯

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.