Pirmąją vasaros savaitę trumposios žinutės per „Skype“ – už pusę kainos

Pasaulinė interneto komunikacijos kompanija „Skype“ nuo birželio 4 iki 10 dienos perpus sumažina trumpųjų žinučių (SMS) siuntimo įkainius „Skype“ vartotojams. Pasiūlymu pasinaudoję per „Skype“ bendraujantys žmonės, visą savaitę net į 15 pasaulio valstybių trumpąsias žinutes galės siųsti mokėdami nuo 0,09 iki 0,2 lito už žinutę.
Už pusę kainos siųsti trumpąsias žinutes siūloma į Airiją, Austriją, Australiją, Belgiją, Čekiją, Didžiąją Britaniją, Estiją, JAV, Ispaniją, Korėjos Respubliką, Pietų Afriką, Rusiją, Švediją Taivaną ir Tailandą. Detalius žinučių siuntimo į kiekvieną šalį tarifus galima rasti internete adresu http://skype.com/products/skypesms/rates/, o pasiūlymo metu galioja perpus mažesni tarifai nei nurodyta.

„Dvigubai pigesnių trumpųjų žinučių savaitė gegužės mėnesį sulaukė populiarumo tarp mūsų vartotojų, todėl nusprendėme ją pakartoti ir šįkart įtraukėme dar daugiau šalių“, – sakė „Skype“ telekomunikacijų padalinio viceprezidentas ir generalinis direktorius Stefanas Obergas (Stefan Öberg).

Daugiau informacijos apie specialų „Skype“ trumpųjų žinučių siuntimo pasiūlymą galima rasti adresu http://www.skype.com/intl/en/campaigns/halfprice/.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Informacinės technologijos su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.