Rinktinė pradėjo pasiruošimą

Lietuvos nacionalinė rinktinė pradėjo pasiruošimą 2008 metų Europos čempionato atrankos varžyboms prieš Gruziją ir Italiją. Savaitės pradžioje susirinkusi Vilniuje rinktinė antradienį surengė dvi treniruotes sostinės „Vėtros” ir „Žalgirio” stadionuose.

Lyginant su išankstiniu rinktinės sąrašu , prie komandos taip pat prisijungė Sankt Peterburgo „Zenit” nerungtyniaujantis puolėjas Robertas Poškus, kuris pakeitė Panevėžio „Ekrano” puolėją Vitalijų Kavaliauską. Eilinį kartą rinktinėje nepasirodė Edgaras Česnauskis, kuris neatsiliepė į kvietimą atstovauti Lietuvai ir neatsiliepė į vyriausiojo trenerio Algimanto Liubinsko skambučius.

Dėl traumos komandoje nėra ir Liepojos „Metalurgs” saugo Dariaus Miceikos, o gynėjas Tomas Žvirgždauskas ir puolėjas Tomas Radzinevičius dar pirmadienį žaidė už savo klubus atitinkamai Švedijos ir Čekijos čempionatuose, tad prisijungė prie rinktinės tik antradienio vakarinėje treniruotėje. Rytinėje treniruotėje, kurioje Lietuvos rinktinės futbolininkai daugiausiai užsiemė fiziniu pasiruošimu ir smūgiavimu į vartus, nedalyvavo komandos kapitonas Tomas Danilevičius, kuris dirbo individualiai treniruočių salėje.

Rinktinės treneris A.Liubinskas tikino, kad Gruziijos rinktinė yra pajėgus varžovas ir nuogąstavo dėl gresiančio diskvalifikacijos pavojaus – po geltoną kortelę iš ankstesnių varžybų jau turi vartininkas Žydrūnas Karčemarskas, gynėjai Tomas Žvirgždauskas, Arūnas Klimavičius, saugai Mindaugas Kalonas, Mantas Savėnas, puolėjas Tomas Danilevičius.

„Su Gruzijos rinktine man kaip treneriui jau teko susitikti du kartus. Stebėjome jų rungtynių vaizdo įrašus. Tai – stipri komanda, kuri dabar turi ir garsų trenerį iš Vokietijos. Rungtynėse prieš gruzinus turime geltonų kortelių problemą, reikės stengtis jų išvengti jei nenorime turėti netekčių prieš mačą su Italija. Mūsų stipri pusė – kolektyvas, kovingumas iki paskutinės minutės”, – sakė A.Liubinskas

Vakarinėje treniruotėje „Žalgirio” stadione jau dalyvavo ir T.Danilevičius, T.Žvirgždauskas, T.Radzinevičius. Daugiausiai A.Liubinsko trenerių asistentų Igorio Pankratjevo ir Vitalijaus Stankevičiaus vadovaujami futbolininkai padirbėjo su kamuoliu ir sužaidė mačą tarpusavyje. Treniruotę stebėjo ir du dėl traumų rinktinei jau kurį laiką negalintys padėti žaidėjai – „Saturn” gynėjas Rolandas Džiaukštas ir laisvuoju agentu neseniai tapęs Edgaras Jankauskas.

Trečiadienį Lietuvos nacionalinė rinktinė turėtų surengti dar vieną treniruotę Vilniuje, o ketvirtadienį tęsti pasiruošimą išvyks į Kauną, kur birželio 2 dieną (šeštadienį) 21 valandą susitiks su Gruzija, o birželio 6-ąją (trečiadienį) 21:45 prasidėsiančiose rungtynėse priims pasaulio čempionę Italiją.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.