LNK siūlo „Lošimą iš meilės“

LNK pradeda rodyti naują, gyvenimišką ir drąsią telenovelę „Lošimas iš meilės“ su seksualiąja Patricija Manterola ir gražuoliu Chuanu Soleriu.
„Lošimas iš meilės“- tai Chulijos Montano istorija apie gražią ir stiprią, tačiau nelaimingą moterį, gyvenančią pasaulyje, kur meilės ryšius lemia turtai – labiau mylimi tie, kurie turtingi ir galingi.

Jauna, ryžtinga ir arogantiška Chulija Montano yra pati gražiausia moteris San Gasparo miestelyje, kuriame jos tėvas donas Chulijus žinomas kaip turtingas ir galingas žemvaldys. Chulija rūpinasi dvaru, o jos brolis Alvaras ištisas dienas tik dykaduoniauja, girtuokliauja ir švaisto pinigus. Soledada, jauniausioji sesuo, labai drovi mergina, išgyvena dėl tėvo abejingumo ir ieško paguodos savo fantazijose.

Donas Chulijus ir jo draugas Ignasijus tikisi ištekinti Chuliją už Ignasijaus sūnaus Fransisko, kad abi šeimos galėtų sujungti savo dvarus. Tačiau Chulija nutraukia sužadėtuves sužinojusi, kad Fransiskas apgaudinėja ją su lengvabūde Eva.

Donas Chulijus įsimylėjęs Kasandrą, apsukrią ir ambicingą moterį, kurią domina tik jo turtai. Kasandra gyvena sostinėje, mėgsta lošti kortomis ir turi ne vieną meilužį, nors iš tikrųjų jai rūpi vienintelis Gabrielis, kuriam jaučia beveik liguistą aistrą. Kartą Kasandros namuose žaisdamas pokerį Ignasijus pralošia Gabrieliui savo dvarą. Jis paprašo Gabrielio trijų mėnesių, kad galėtų sumokėti jam už dvarą pinigais ir atgauti savo žemes. Gabrielis įdomumo dėlei nuvažiuoja į San Gasparą pažiūrėti dvaro, tačiau kai susipažįsta su Chulija ir jie abu iš karto pajunta potraukį vienas kitam, nusprendžia likti miestely. Tačiau Chulijai jos jausmai Gabrieliui kelia pyktį.

Pastebėjusi, kad jie traukia vienas kitą, Kasandra rezga intrigas, kad donas Chulijus nepripažintų Gabrielio ir Chulijos ryšių. Kasandra trokšta visko: tapti dono Chulijaus žmona ir kartu būti Gabrielio meilužė. Kai Gabrielis pradeda valdyti Ignasijaus dvarą, donas Chulijus, naudodamasis savo įtaka, deda visas pastangas, kad neleistų Gabrielio verslui klestėti. Bet Gabrielis ne iš tų, kurie lengvai pasiduoda: jis pasiryžęs kovoti su Chulijumi iki galo ir dėl meilės savo moteriai net rizikuoti savo gyvybe.

Serialas „Lošimas iš meilės“ – nuo birželio 4 dienos 17.45 val. per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.