7 turas: „Banga“ sutrypė „Taurą“

Šalies futbolo I lygos 7 turo rungtynėse įspūdingą pergalę šventė Gargždų „Banga”, net 9-0 sutrypdama Tauragės „Taurą” ir iškovojusi pirmąją pergalę. Triuškinamą pergalę ture šventė ir „Vilkmergė”

Pakankamai gausiai – apie 700 susirinkusių žiūrovų Gargžduose pagaliau išvydo pirmąją saviškių pergalę. 6 rungtynes pergalės pasiekti negalėjusi ir kritikos vis dažniau sulaukusi „Banga” sekmadienį tiesiog pratrūko pasiųsdama net 9 kamuolius į „Tauro” vartus. Tris įvarčius įmušė Aurelijus Staponka. Triuškinamos nesėkmės, panašu, tauragiškių jau gali nestebinti – šiame čempionate jie jau spėjo 0-6 pralaimėti „Nevėžiui” ir 1-7 „Vilkmergei”. Iš viso per 7 rungtynes kamuolys „Tauro” vartuose pabuvojo net 27 kartus.

„Vilkmergė” šventė dar vieną triuškinamą pergalę, 6-1 sutriuškindama Klaipėdos „Glestum”. Ukmergiškiai, puoselėjantys planus pakliūti į prizininkų gretas, po šios sėkmės pakilo į 7 poziciją.

Kauno derbyje „Kauno jėgeriai” ir „Rodiklis” išsiskyrė taikiai, o Pakruojo „Kruoja” patyrė pirmąją nesėkmę, pralaimėdama „Alyčiui” ir praradusi lyderių pozicijas.

Vienvaldžiu lyderiu vėl tapo „Nevėžis”, savo aikštėje lengvai įveikęs „LKKA”. Prieš rungtynes stipriai palijo lietus, po kurio Kėdainių stadiono aikštės būklė buvo tragiška – aikštėje keliose vietose telkšojo balos, veja labiau priminė purvo vonią. Nepaisant to, po trumpos pertraukos vėl stipriausius žaidėjus surinkęs „Nevėžis” šventė pergalėę rezultatu 3-0.

Dar viena nesėkmė ištiko „Anykščius”, kurie nusileido „Lietavai”. Jonaviečiai labai aktyviai pradėjo susitikimą ir vienos pirmųjų savo atakos metu pataikė į virpstą. Įmušti ankstyvą įvartį svečiams sutrukdė sėkmingas Anykščių klubo vartininko Modesto Petrausko žaidimas. Įpusėjus kėliniui žaidimas aprimo, nors „Lietava” ir atakavo bei smūgiavo į vartus dažniau.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo jau „Anykščiai”. Jie įmušė įvartį, tačiau teisėjas jo neįskaitė, užfiksuodamas nuošalę. Vis tik netrukus pasižymėjo tik po pertraukos aikštėje pasirodęs M.Valančiūnas. Tačiau jau po 15 minučių rezultatas tapo lygus, kai jį tiksliu smūgiu galva išlygino Vaidotas Šlekys, praeityje atstovavęs „Ekranui”.

Rungtynių pabaigoje jonaviečiai liko dešimtyje, kai aikštę už antrą geltoną kortelę turėjo palikti M.Regelskis. Nepaisant to, šeimininkai patyrė dar vieną skaudų smūgį – baigiantis rungtynių laikui Jonavos komandai pergalę išplėšė Denisas Šichranovas. Po rungtynių pralaimėjusieji neslėpė apmaudo ne tik dėl rezultato, tačiau ir piktinosi, jų manymu, prastu teisėjavimu.

Verta pažymėti, kad „Lietava” pirmąjį sykį šiame sezone įmušė 2 įvarčius. Nepaisant to, jonaviečiai su „Kauno jėgeriais” šiuo metu dalijasi 4-5 vietas.