„Wigan“ atsisakė dviejų gynėjų

Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje išlikusio „Wigan“ klubo vyriausiuoju treneriu tapęs Chrisas Hutchingsas keičia komandos sudėtį – ekipa atsisakė buvusio kapitono, gynėjo Arjano de Zeeuwo (Arjan De Zeeuw) bei krašto gynėjo Davido Unswortho (David Unsworth) paslaugų.

37-erių metų veteranas A.de Zeeuwas vilkėdamas „Wigan“ marškinėlius sužaidė 203 rungtynės, tuo tarpu keturiais metais jaunesnio D.Unswortho praėjusį savaitgalį įmuštas lemiamas 11 metrų baudinys prieš „Sheffield Utd“ atnešė pergalę „Wigan“ ekipai rezultatu 2-1 ir taip išsaugojo juos „Premier“ lygoje.

„Davido įvartis mače su „Sheffield United“ dar ilgai išliks visų atmintyje, ir šis įvykis niekados nebus neįvertintas“, – teigė naujasis „Wigan“ strategas C.Hutchingsas. – „Kas liečia Arjaną, tai galiu pasakyti tik viena, kad tai yra vienas geriausių profesionalų su kuriuo man teko proga dirbti“.

„Jis buvo nuostabus „Wigan“ žaidėjas, tikras komandos lyderis tiek aikštėje, tiek ir už jos ribų, ir du kartus atstovavęs mūsų ekipoje jis buvo pagrindinis sudėties žaidėjas ir buvau privilegijuotas dirbti kartu su juo“, – klubo oficialioje svetainėje pridūrė C.Hutchingsas. – „Linkiu jam visko kas geriausia ateityje“.

Per pirmąjį laikotarpį „Wigan“ klube 1999 iki 2002 metų jis sužaidė 147 rungtynėse. 2005 metais jis paliko „Portsmouth“ ir vėl sugrįžęs į „JJB“ savo rungtynių sąrašą padidino dar 57 pasirodymais.

Tuo tarpu D.Unsworthas šių metų sausio mėnesį papildė „Wigan“ komandos gretas palikęs „Sheffield United“ vienuolikę. Būtent jis bene svarbiausiose sezono varžybose pelnė pergalingą įvartį ir pasiuntė buvusį savo klubą atgal į „Championship“ lygą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.