„Mac“ vartotojai pirmieji išbandys naująją „Skype“ funkciją

„Skype“ pristatė naują savo programos versiją „Mac“ vartotojams, kurie pirmą kartą anksčiau už „Windows“ vartotojus galės naudotis skambučių peradresavimo galimybe. Naujoji „Skype for Mac 2.6“ taip pat pasižymi geresne kokybe, yra stabilesnė ir turi daugiau naujų funkcijų.

Naujoji skambučių peradresavimo galimybė „Skype“ vartotojams leis realiu laiku vykstantį pokalbį peradresuoti bet kuriam kitam žmogui iš kontaktų sąrašo. Ši funkcija itin aktuali verslo klientams bei bendraujant su artimaisiais.

„Siekdami pateisinti didelius „Mac“ vartotojų lūkesčius, su naująja „Skype“ versija pirmą kartą „Mac“ vartotojams pasiūlėme tai, ko dar neturi „Windows“ naudotojai ir tikimės, kad ši „Skype“ bendruomenės dalis tai įvertins“, – teigia „Skype“ sąsajos su vartotojų produktų skyriaus direktorius Karteris Adamsonas (Carter Adamson).

„Mac OS X“ sistemos galia, paprastumas ir saugumas, taip pat techninės įrangos sprendimai, pavyzdžiui, integruotos „i-Sight“ interneto kameros, suteikia tokioms kompanijoms kaip „Skype“ dideles galimybes kurti „Mac“ vartotojams skirtus naujus produktus ir jų funkcijas. Mes esame maloniai nustebinti tuo, kad naują funkciją „Skype“ pirmiausiai pasiūlė „Mac“ vartotojams“, – teigia kompanijos „Apple“ ryšių su pasauliniais plėtotojais viceprezidentas Ronas Okamoto (Ron Okamoto).

Be skambučių peradresavimo galimybės, naujoji „Skype“ versija turi dar keletą naujų funkcijų, kurios iki šiol buvo prieinamos tik kitų sistemų naudotojams. Tarp šių funkcijų – galimybė prisijungti prie viešųjų pokalbių; rašymo indikatorius, leidžiantis matyti, kai pašnekovas rašo žinutę; patarimų teikimo paslauga „Skype Prime“, automatinio „Skype“ atnaujinimo funkcija bei DTMF tonai, skirti autoatsakiklio paslaugoms.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Informacinės technologijos su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "„Mac“ vartotojai pirmieji išbandys naująją „Skype“ funkciją"

  1. elniukas

    Nieko nesimato is to Skype . Jis n kartu atnaujinamas funkciju turi n ,o pasinaudoti jomis visomis negalima,nes jos yra ir mokamos,kitos funkcijos dar nepajungtos kaip Lietuvai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.