„Symantec” pradėjo piratų medžioklę

Kompanija „Symantec” pradėjo dar vieną antipiratinę kampaniją, pateikdama aštuonis ieškinius prieš programinės įrangos pardavėjus, kaltindama juos piratavimu. „Symantec” planuoja iš piratų prisiteisti daugiau, nei 55 milijonus dolerių.

Tarp kompanijų, gavusių šaukimus į teismą, yra tokios firmos, kaip „Acortech”, „mPlus”, „Logical Plus”, „SoftwareOutlets.com Rowcal Distribution”, „Global Impact Inc.”, „Directron.com”, „eDirect Software”.

Ieškiniuose, pateiktuose skirtingų instancijų teismams „Symantec” kaltina aukščiau paminėtas kompanijas nelegalia prekyba programine įranga, neteisėtu prekinių ženklų, priklausančių „Symantec”, naudojimu, sukčiavimu ir kitais teisės pažeidimais.

Sumos, kurių reikalauja „Symantec”, svyruoja nuo 4 iki 10 milijonų dolerių.

„Symantec” pažymėjo, kad šios parduotuvės prekiavo jos produktais „Norton SystemWorks”, „Norton AntiVirus”, „Norton Internet Security”, „pcAnywhere” ir „Symantec AntiVirus Small Business Edition” nesudariusios jokių sutarčių su programų gamintoja.

Ateityje kompanija planuoja praplėsti atsakovų ratą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Informacinės technologijos su žyma , .

1 atsiliepimas į "„Symantec” pradėjo piratų medžioklę"

  1. bigcatwar

    siaip bus taip kaip su microsoft u … Nuluz bet kurio atveju. o produkcija tragiska ir akla su nod ir zone alarm net nedristu liginti chlamas 😳

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.