NML: „Walters&Kazha” iškrito iš NML

Latvių eurovizinininkai „Walters&Kazha” savo pasirodymus NML baigė pralaimėjimu. „Kelio į žvaigždes 2” finalininkas Radži įveikė latvius 5:0.

Per Nacionalinės muzikos lygos pasirodymus latviai keturis kartus pralošė ir vos vieną kartą laimėjo. 3:2 jie laimėjo prieš Mamą Rock’n’Roll, pralošė 1:4 Rūtai Ščiogolevaitei, 2:3 Vudžiui, 0:5 „Gravel” ir 0:5 Radži.

Su šešiolika taškų Radži atsidūrė antroje Raudonojo diviziono vietoje, išstūmęs „Gravel”. Diviziono lyderis – Vudis su 18 taškų, trečioji vieta atiteko „Gravel”.

Su kuo dabar susikaus Radži ir ar jam teks viena iš trijų prizinių NML vietų, paaiškės po varžybų Mėlynajame divizione.

Sekmadienį Mėlynojo diviziono lyderis Mino susikaus su Aiste Pilvelyte.

Kovoje Va Bank – specialus svečias, Nojus Mileris iš buvusios grupės „Airija”.