Prancūzijos taurę laimėjo „Sochaux”

Nors „Sochaux” šeštadienį Prancūzijos taurės finale turėjo du kartus vytis varžovus, galiausiai po vienuolikos metrų baudinių serijos, pasibaigusios rezultatu 5-4, jie įveikė „Marseille” futbolininkus ir laimėjo šį trofėjų.

„Sochaux” tai yra pirmasis titulas net nuo 1937-ų metų, tuo tarpu „Marseille” jokio titulo nelaimėjo nuo 1993-iųjų, kai laimėjo Europos taurę.

Šeštadienio dvikovoje Prancūzijos rinktinės puolėjas Djibrils Cisse išvedė „Marseille” į priekį po Samiro Nasri perdavimo penktą rungtynių minutę. Antrojo kėlinio viduryje rezultatas tapo lygus, kai smūgiu galva pasižymėjo Moumouni Dagano.

Pagrindiniam laikui pasibaigus 1-1 buvo žaidžiamas pratęsimas. Aštuntą pirmojo pratęsimo kėlinio minutę D.Cisse vėl išvedė „Marseille” į priekį po Toifilou Maoulida perdavimo, tačiau 115-ą minutę Anthony Le Tallecas, aikštėje pasirodęs po keitimo, vėl išlygino rezultatą.

„Sochaux” laimėjo vienuolikos metrų baudinių seriją po to, kai jų vartininkas Teddy Richertas atrėmė T.Maoulida ir gynėjo Ronaldo Zubaro smūgius.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .