Kuriozų per koncertus netrūksta

Neatsiejama muzikantų gyvenimo dalis – koncertai ir pasirodymai plačiajai auditorijai. Niekam ne paslaptis, kad jų metu mūsų „žvaigždūnai“ patiria pačių netikėčiausių ir kurioziškiausių situacijų.

Anksčiau ne kartą yra skambėję juokingų pasakojimų, kuomet muzikantai scenoje pasirodydavo gerokai apkvaitę nuo alkoholio ir vos beapsiverčiančiu liežuviu lemendavo sunkiai suprantamas frazes.

Dabar tokių situacijų pasitaiko jau gerokai rečiau, tačiau muzikantai vis dar susiduria su elektros gedimais, keistu ir nenuspėjamu gerbėjų elgesiu. Taip pat pasitaiko ir tokių situacijų, kuomet „žvaigždūnai“ griuvinėja, neįsitenka ar net įlūžta scenoje.

Grupės „Išjunk šviesą“ lyderiui Valdui Burniui įsiminė, kuomet per koncertą apsinuogino dvi merginos

„Kartą, kai koncertavome Kaune, vienas mūsų muzikantas priėjo per daug arti scenos krašto ir netikėtai nukrito maždaug nuo 2 ar 3 metrų aukščio. Iš pradžių buvo lyg ir labai juokinga Tačiau kai pamatėme, kad visa jo galva kruvina, visi juokai dingo.

Bet jis praleido tik vieną dainą. Gydytojai jam per kelias minutes sutvarstė galvą ir muzikantas su mumis toliau koncertavo.

Būna, kad panos įkyriai lenda, lipa į sceną. Dažnai apsauginiai ar patys gražiai jas išprašome. Tačiau kartą skambant dainai „Mergaite nusirenk“ mes pasiūlėme prizą dailiosios lyties atstovei, kuri išdrįs apsinuoginti.

Į sceną pakilo net 7 panos. Situacija pasidarė nevaldoma. Nutraukė mikrofono laidus, net sudraskė mano marškinėlius, kuriuos draugas buvo parvežęs iš Anglijos. Tačiau dvi merginos išdrįso apsinuoginti. Bet tuomet turėjome bėdų su organizatoriais. Daugiau panašių klaidų nebedarome“.

Grupės „Yva“ lyderei Natalijai Zvonkei buvo įstrigęs batų kulniukas ir net įlūžusi scena

„Kartą koncertavau vienuose kultūros namuose ir man bešokant į medines grindis įstrigo batų kulniukas. Niekaip nepavyko ištraukti kojos, tad nieko kito nebeliko, kaip tik nusiauti batus. Po to batą iš grindų šiaip ne taip iškrapščiau ranka.

Yra nutikusi net tokia kurioziška situacija, kai lūžo medinės scenos grindys – atsistojau ant vieno lentos galo ir staiga pakilo kitas galas.

Taip pat kartą mano šokėjos bemosikuodamos rankomis trenkė per mikrofoną ir šis nukrito ant žemės. Gerai, kad dainavau gyvai. Jei tuomet būtų užleista fonograma, būčiau patyrusi didžiulę gėdą.

Taip pat teko pajausti tą jausmą, kuomet dingsta elektra, visur tamsu ir nieko klausytojams negali pasakyti, nes niekas tavęs tuo metu negirdi.

Bet pamenu, kartą iš tokios situacijos su šokėjomis labai lengvai išsisukome – pradėjome garsiai dainuoti dainą „Paukštelis“ ir netrukus šią dainą kartu traukė visi susirinkusieji“.

Linas Adomaitis prisiminė koncertą Centrinės Amerikos platybėse, kuomet alus liejosi per kraštus

„Ne per seniausiai su Hokšila koncertavome improvizuotame koncerte. Tai buvo Centrinės Amerikos platybėse.

Hokšila grojo gitara, o aš – smuiku „Džiaminome“ Gvatemaloje prie senovinių Majų piramidžių. Susirinko gausus būrys turistų ir šiaip klausytojų. Prie mūsų prisijungė dar keli keliaujantys muzikantai. Kiek pagrojęs supratau, kad dienelė buvo karšta, ir norėjosi atsigaivinti kokiu nors šaltu gėrimu. Pakilau nuo savo kėdės ir susirinkusiems žmonėms garsiai pasakiau: „Laikas pažvelgti į dangų pro teleskopą!“ Tuoj pat po šios frazės pakėliau dugnu į dangų alaus butelį ir atsigėręs šalto, gaivinančio alaus pridūriau: „Mūsų teleskopai jau nieko nerodo“. Buteliai jau buvo pustuščiai. Eiti kažkur nusipirkti neturėjom laiko ir noro – labai jau smagiai skambėjo šis vienkartinis „Bendas“.

Mes toliau smagiai grojome, žmonės mums plojo ir prašė groti dar ir dar… Po kiek laiko visi klausytojai vienas po kito pradėjo nešti mums „teleskopus“ – šalto alučio sklidinus butelaičius, sakydami: „Bičiuliai, gražiai grojate – pažvelkite į dangų kartu su mumis!“

O taip, tą vakarą mums prinešė tiek alaus, kad teko dalintis su visais. Buvo smagus vakarėlis. Gera prisiminti šį improvizuotą koncertą – ypač kai mums pritarė gausus būrys Centrinės Amerikos vakaro svirplių. Jų akompanimentas buvo tiesiog stulbinantis“.

Tajai teko šokti su atrištais batais ir jaudintis, kad neišsitiestų visų akivaizdoje ant žemės

„Scenoje aš dažnai koncertuoju su aukštų platformų bateliais, kurie yra su raištukais. Ir kartą vieno pasirodymo metu man atsirišo raištukai. O tie batai neužveržti labai sunkiai laikosi ant kojų. Kaip tik tuo metu vyko ypač svarbus koncertas ir su šokėjomis buvome parengę choreografinę programą. Teko gerokai pasijaudinti, kad neišsitiesčiau ant žemės. Pastebėjau, kad ir žiūrovai labai jaudinosi, jų veido išraiškos buvo keistokos. Laimei, viskas sėkmingai baigėsi, bet po pasirodymo juoko buvo į valias.

Pamenu, prieš kelis metus Šiauliuose labai bijojome kilti į sceną, nes prieš tai kažkas iš gerbėjų tame pačiame koncerte išdrįso Maksui iš grupės „Biplan“ paleisti iš butelio. Jausmas buvo ne iš maloniųjų.

Būna ir tokių situacijų, kai vadybininkai per koncertą užleidžia ne tą dainą. Kartą šokėjos labai pasimetė, net nežinojo, ką daryti“.

Deiviui net tris kartus per vieną dainą buvo dingusi elektra

„Koncertų metu esu patyręs visokių kurioziškų situacijų, tik dabar sunku taip staiga visus prisiminti. Kartą per Jonines Vilniuje net tris kartus per vieną dainą buvo dingusi elektra. Taip ir likau nepadainavęs.

Būna, kad panos į sceną veržiasi ir bando kartis ant kaklo, tačiau dažniausiai iš jų padvelkia nemalonus alkoholio tvaikas“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.