Šiųmečiai TV3 „Vaikų balso” apdovanojimai „Žvaigždžių cirkas” vyks Kaune!

„Žvaigždžių cirkas“ – štai taip smagiai šiemet pavadintas svarbiausias vaikų metų įvykis „Vaikų balso 2007“ apdovanojimų ceremonija, kuri įvyks Vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją, 19.00 val. Kaune.
Daugybė mylimiausių Lietuvos vaikų atlikėjų ir grupių – Alanas Chošnau, Rūta Ščiogolevaitė, Milano, Rūta Lukoševičiūtė, Vaidas iš pirmojo ir Justas iš antrojo „Dangaus“, „69 Danguje“, „Yva“, „Mokinukės“ ir kiti jau repetuoja specialius cirko numerius su „Baltijos cirko“ ir kitų cirkų profesionalais – oro akrobatais, žonglieriais, fakyrais, klounais – ir jų augintiniais-cirko artistais: šuniukais, ožkomis, balandžiais, kačiukais ir beždžionėlėmis.
„Apdovanojimuose drauge su cirko artistais pasirodys ir dainininkas Mantas, grupė „Mango“, TV3 žaidimo „Taip arba Ne“ vedėjas Marijus Mikutavičius ir kiti. „Vaikų balso 2007“ apdovanojimų ceremoniją ves „Žvaigždžių cirko“ direktorius Andrius Rožickas, apdovanojimų ceremonijos vyriausioji dirigentė Violeta Riaubiškytė ir žavioji bei paslaptingoji drugelių dresuotoja“, – praneša šios smagios apdovanojimų ceremonijos ir didžiausių TV3 televizijos projektų, tokių kaip „Išsipildymo akcija“ ir „Lietuvos garbė“ režisierė Rasa Micachienė.
Šią savaitę baigsis antrasis projekto balsavimo etapas. Preliminariais duomenimis, jau gauta 18 500 balsavimo biuletenių elektroniniu ir paprastu paštu. Suskaičiavus visus balsus birželio 1-ąją paaiškės, kas verti šiųmečių „Vaikų balso 2007“ statulėlių šiose tradicinėse nominacijose:

„Vaikų metų grupė“ – „69 Danguje“, „Mango“ ar „Yva“; „Vaikų metų dainininkė“ – Mia, Violeta Riaubiškytė ar Simona; „Vaikų metų dainininkas“ – Egidijus Dragūnas, Mantas ar Vilius Tarasovas; „Vaikų metų daina“ – „Mokinukių“ „Ar mane matei?“, „69 Danguje“ daina „Gyvenu“ ar Violetos Riaubiškytės „Pas tave einu“; „Vaikų metų sportininkas“ – disko metikas Virgilijus Alekna, krepšininkas Mantas Kalnietis ar čiuožėjų pora Viktorija Perminaitė iš „Mango“ ir Andrius Butkus iš „Žuvėdros“; „Vaikų metų filmas“ – „Garfildas 2“, „Haris Poteris ir ugnies taurė“ ar „Ratai“; „Vaikų metų knyga“ – „Haris Poteris ir netikras princas“, „Mikė Pūkuotukas“ ar „Eragonas“; „Vaikų metų žaidimas“ – „Yu-Gi-Oh“, „Alias“ ar „Need for Speed Carbon“; „Vaikų metų profesija“ – aktorius, šokėjas ar gydytojas; „Vaikų metų žmogus“ – laidų vedėjas ir dainininkas Marijus Mikutavičius, serialo „Bjaurusis ančiukas“ pagrindinio vaidmens atlikėja Nelly Uvarova ar grupės „Yva“ lyderė dainininkė Natalija Zvonkė?

„Kasmet šiame projekte Lietuvos vaikai gerina ne tik balsavimo, o ir apsilankymo apdovanojimų ceremonijoje rekordus, – sako TV3 rinkodaros vadovė ir projekto iniciatorė Rovena Sankalienė. – Bilietai į „Vaikų balso“ apdovanojimų ceremoniją Vilniuje būdavo išparduodami labai greitai. Pirmą kartą per trejus projekto gyvavimo metus „Vaikų balso“ nugalėtojai šiemet bus apdovanoti Kauno sporto halėje. Bilietus į šią šeimyninę žvaigždžių ir stebuklų pilną šventę jau parduoda Bilietai.lt kasos ir bilietai tirpsta. Paskubėkite įsigyti!“
„Vaikų balso 2007“ apdovanojimų ceremonija „Žvaigždžių cirkas“ – birželio 1-ąją 19.00 val. Kauno sporto halėje!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.