NML: Aistė Pilvelytė – finalinėse kovose

Nacionalinėje muzikos lygoje Aistė Pilvelytė įveikė grupę „Studija“ 5:0. Savo taškų kraitį papildžiusi dar penkiais, Aistė dabar turi trylika ir užimą trečią vietą divizione. Tai jai garantuoja vietą finalinėse NML varžybose.

Dabar trys Mėlynojo diviziono lyderiai išsirikiavo taip: Mino – 18 taškų, Merūnas – 15, Aistė Pilvelytė – 13.

Po dviejų savaičių Aistė dar susitiks su Mino, ir jų varžybų rezultatas lems, kurią vietą savo divizione užims ši atlikėja ir kaip išsidėstys jos finalinės kovos dėl pusės milijono litų vertės prizinio fondo dalies.

Iš viso Nacionalinėje muzikos lygoje Aistė yra laimėjusi trejas varžybas ir vienas pralošusi. Atlikėja 5:0 įveikė „Double Faced Eels“, 3:2 – rokerį Luką ir 0:5 pralošė Merūnui.

Grupei „Studijai“ tai buvo paskutinės varžybos NML, į finalines kovas ji nepateko, nes per visą savo grojimą NML yra tesurinkusi šešis taškus ir jiems tenka paskutinioji vieta. „Studija“ Mėlynajame divizione yra pralaimėjusi absoliučiai visas savo grotas varžybas. „Studija“ 2:3 pralošė „Double Faced Eels“, 1:4 – Mino, 2:3 – rokeriui Lukui, 1:4 – „UAB Music“ ir 0:5 – Aistei Pilvelytei.

Sekmadienį toliau tęsis NML varžybos, susitiks Radži ir „Walters&Kazha“. Kovoje Va Bank – YVA.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.