33 turas: „Real” aštrina situaciją

Sekmadienį sužaistose „La Ligos” 33-iojo turo rungtynėse namuose tik nulinėmis lygiosiomis su „Racing Santander” tenkintis turėjo „Zaragoza”, pretendavusi į pirmąjį ketvertuką bei kelialapį į kitų metų UEFA Čempionų lygą, tačiau dabar nuo ketvirtoje vietoje žengiančios „Valencia” atsiliekanti penkiais taškais.

Tuo tarpu kitoje turnyrinės lentelės pusėje svarbų žingsnį išlikimo lygoje link žengė „Levante”, namuose 2-0 įveikusi autsaiderius Taragonos „Gimnastic”. Pastariesiems dabar reikia laukti stebuklo norint neiškristi į žemesnę lygą.

Į kovą dėl kelialapių į UEFA Taurės turnyrą įsitraukė Madrido „Getafe”, sekmadienį Sevilijoje 2-0 įveikę vietos „Betis”. Įdomu yra tai, kad Berndo Schusterio auklėtiniams tai buvo pirmoji pergalė svečiuose net nuo sausio mėnesio.

Netikėtai pergalę namuose iškovojo „Mallorca”, namuose net 3-1 įveikę UEFA Taurės pusfinalininkus Pamplonos „Osasuna” futbolininkus.

Tuo tarpu šiuo metu šeštą vietą užimantis Madrido „Atletico” ir toliau barsto taškus – šįkart vienas turtingiausių Ispanijos klubų svečiuose 2-1 pralaimėjo UEFA Taurės finalininkams Barselonos „Espanyol”.

Svarbiausia turo dvikova vyko Madride, kur susitiko vieni lygos lyderių – „Real” priėmė „Sevilla” futbolininkus. Nors ir atsilikinėjo, Karališkasis klubas rungtynių pabaigoje sugebėjo išplėšti dramatišką pergalę. Įdomu, kad Sevilijos komanda rungtynes baigė be dviejų pašalintų futbolininkų, Madrido – be vieno.

Sekmadienio rungtynių statistika

Valensijos „Levante” 2 – 0 Taragonos „Gimnastic”

28` [1 – 0] Cesar Navas

40` [2 – 0] Riga Mustapha

„Mallorca” 3 – 1 Pamplonos „Osasuna”

37` [1 – 0] Fernando Varela

60` [1 – 1] Raul Garcia

66` [2 – 1] Jonas Gutierrez

81` [3 – 1] Bosko Jankovic

Sevilijos „Betis” 0 – 2 Madrido „Getafe”

16` [0 – 1] Daniel Guiza

34` [0 – 2] Francisco Casquero

„Zaragoza” 0 – 0 Santandero „Racing”

Huelvos „Recreativo” 0 – 0 Bilbao „Athletic”

68` iš aikštės pašalintas Fernando Amorebieta („Athletic”)

„Villarreal” 1 – 0 Vigo „Celta”

68` [1 – 0] Guillermo Franco

Barselonos „Espanyol” 2 – 1 Madrido „Atletico”

9` [1 – 0] Moha

75` [2 – 0] Walter Pandiani

90+3` [2 – 1] Martin Petrov

63` iš aikštės pašalintas Ito („Espanyol”)

Madrido „Real” 3 – 2 „Sevilla”

41′ [0 – 1] Enzo Maresca

63′ [1 – 1] Ruud van Nistelrooy

78′ [2 – 1] Robinho

85′ [3 – 1] Ruud van Nistelrooy

90′ [3 – 2] Ernesto Javier Chevanton

74′ Luis Fabiano („Sevilla”), 79′ Robinho („Real”), 83′ Aitor Ocio („Sevilla”) pašalinti iš aikštės

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .