LNK: iš storulių šou „XXL” dalyvių sąrašo išbraukta Mama Rock’n Roll

LNK storulių realybės šou „XXL” kūrėjai net neprasidėjus filmavimams iš dalyvių sąrašo pašalino dainininkę Laimą Tamulytę, geriau žinomą kaip Mama Rock’n Roll. Toks sprendimas buvo priimtas netikėtai paaiškėjus, kad Mamai Rock’n Roll yra atlikta skrandžio perrišimo operacija.

„Įtraukdami Mamą Rock’n Roll į realybės šou „XXL” dalyvius, nežinojome, kad būsimajai dalyvei atlikta vadinamoji skrandžio perrišimo operacija, sumažinanti paciento skrandžio tūrį. Tokią operaciją pasidaręs žmogus neatitinka esminės „XXL” dalyviui keliamos sąlygos – lieknėti sveikais būdais ir nenaudojant jokių drastiškų priemonių kaip riebalų nusiurbimas, skrandžio perrišimas ir panašiai”, – sakė realybės šou „XXL” prodiuseris Justinas Milušauskas.

Teisindamasi, kodėl nuslėpė operaciją, Mama Rock’n Roll bandė juokauti: „Ketinau šiame šou dalyvauti ne kaip Laima Tamulytė, o kaip Mama Rock’nRoll, o pastaroji neturi nei paciento kortelės, nei jokių sveikatos problemų, ką jau kalbėti apie operacijas”.

Tačiau naujojo televizinio projekto kūrėjai nelinkę taikstytis su tokiais juokais. „Kova dėl pagrindinio prizo šiame realybės šou – labai rimtas dalykas. Dalyviai atrenkami ir pagal tai, kaip kovingai jie nusiteikę siekti kuo geresnių rezultatų sveikai metant svorį. Čia dėl pagrindinio prizo – tūkstančio litų už kiekvieną numestą kilogramą kovos tik tie, kurie verti jį laimėti.”

Tarp trenerių – ir atletiškasis verslininkas

LNK storulių realybės šou „XXL” būsimieji dalyviai gali jau pradėti drebėti dėl savo apvalumų – į naujojo projekto komandą įsijungė du itin griežtai nusiteikę, labai patyrę ir turintys skirtingą patirtį treneriai – Marius Gelažnikas ir Valdemaras Kavaliauskas.

Treneris Marius Gelažnikas, prabangios drabužių parduotuvės vadovas, jaunystėje užsiiminėjo lengvąja atletika, tačiau pasinėręs į verslo kūrimą, kaip pats sako, ramiai ėmėsi auginti lašinius, kol pasiekė 112 kg. „Tiek priaugus man buvo gėda net pasirodyti sporto salėje, todėl savarankiškai ėmiausi laikytis dietos, daug skaičiau šia tema, tapau tikru mitybos ekspertu”, – sako verslininkas. Numetęs svorį iki 82 kg. M. Gelažnikas ryžosi nueiti į sporto klubą ir paprašė trenerio, kad jį nulipdytų. „Galiu be galo daug patarti žmonėms, norintiems atsikratyti antsvorio. Esu ne tik perskaitęs daugybę literatūros svorio metimo ir kūno formavimo klausimais, bet ir viską išbandęs savo kailiu. Pats nuėjau kančių kelius mesdamas svorį todėl „XXL” dalyviams galėsiu duoti daug daugiau nei bet kuris profesionalus treneris. Tiems, kas pateks į mano komandą, šiame realybės šou pasiseks” – sako ambicingasis M. Gelažnikas ir pažada, kad jo padedami dalyviai „mirs, kentės, tačiau nugalės”.

Žinomas treneris Valdemaras Kavaliauskas atletinę gimnastiką ir lengvąjį kultūrizmą kultivuoja jau 15 metų, be to, turi devynerių metų asmeninio trenerio praktiką. Valdemaras – ne tik praktikas, jis tobulinosi aerobikos, atletinės gimnastikos ir lengvojo kultūrizmo seminaruose, kursuose Lietuvoje ir užsienyje. Šis specialistas dalyvauja kuriant mokymo programas treneriams, skaito paskaitas, konsultuoja sveikos gyvensenos ir mitybos klausimais. „Mano stiprioji pusė – sugebėjimas perteikti savo žinias kitiems ir padėti pritaikyti jas praktikoje. Vadovavau moterų krepšinio rinktinės fiziniam pasirengimui, tradicinio karate ,,Karate akademija” rinktinei, treniravau pavienius krepšinio, karate, kultūrizmo ir kitų šakų sportininkus, manau, kad puikiai pasidarbuosiu vadovaudamas ir „XXL” komandai”, – sako treneris V. Kavaliauskas.

Įdomu, kuriam iš šių trenerių – ambicingajam M. Gelažnikui ar profesionaliajam V. Kavaliauskui – labiau seksis padėti „XXL” dalyviams mesti svorį?

Storulių realybės šou „XXL” – nuo gegužės pabaigos per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.