I lygos lyderiu tapo „Nevėžis”

Šventinėmis dienomis Lietuvos futbolo I lygos čempionate įvyko septyni susitikimai, po kurių vienvaldžiu lyderiu tapo iš A lygos iškritęs Kėdainių „Nevėžis”.

Šeštadienį kėdainiškiai namuose minimalia persvara palaužė autsaiderius „Anykščius”, o antradienį 3-1 pranoko ir Klaipėdos „Glestum”. Šeimininkai jau per pirmąjį rungtynių pusvalandį įmušė du įvarčius, tačiau antrajame kėlinyje intrigą atkūrė klaipėdiečio, buvusio „Atlanto” gynėjo Kęstučio Deveikos įvartis. Vis tik „Nevėžio” persvarą įtvirtino K.Rokas.

Kiek anksčiau „Glestum” iškovojo antrąjį tašką, po įvarčio paskutinę minutę sužaidę lygiosiomis 1-1 Tauragėje su „Tauru”.

Kauno derbyje „LKKA” net 3-0 sutriuškino ambicingąjį „Rodiklį”, žaidusį be vieno lyderių Rimanto Cepovo.

Tarp lyderių esantis Alytaus „Alytis” sunkiai 1-0 palaužė Jonavos „Lietavą”. Šeimininkai jau rungtynių pradžioje neišnaudojo puikios progos, kai 11 metrų baudinio nerealizavo A.Tautvydas. nors „Alytis” rungtynes baigė be pašalinto buvusio „Vėtros” gynėjo Edvino Blažio, likus žaisti kelias minutes sugebėjo įmušti pergalingą įvartį.

Pirmose dvejose varžybose nesėkmes patyrusi Gargždų „Banga” tikėjosi iškovoti pirmąją pergale namuose prieš Pakruojo „Kruoją”. Tačiau per pusė tūkstančio stadione susirinkusių žiūrovų išvydo lygią, tačiau atsargią kovą ir nulines lygiąsias.