Rygos komandos finalininką išrinks penktose tarpusavio rungtynėse

Ramūno Butauto treniruojamiems Rygos „ASK Riga” krepšininkams nepavyko iškovoti antros pergalės iš eilės Latvijos pirmenybių pusfinalio varžybose ir patekti į finalą. Ketvirtose pusfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse kita sostinės komanda „Barons” šventė sudėtingą pergalę 80:78 ir išlygino serijos rezultatą 2-2.

Pirmoje rungtynių pusėje sėkmingiau žaidė namuose rungtyniavę „Barons” krepšininkai, kurie prieš didžiąją pertrauką pirmavo 44:38, tačiau pailsėję „ASK Riga” žaidėjai spurtavo ir prieš lemiamą kėlinuką jau buvo priekyje 66:62. Vis dėlto sėkmingiau dvikovos pabaigą sužaidę mačo šeimininkai sugebėjo susigrąžinti pranašumą. Vis dėlto susitikimo pabaigoje persvarą ir vėl turėjo „ASK Riga” komanda, o likus žaisti tris sekundes Martinas Skirmantas pataikė tolimą metimą ir išvedė „Barons” krepšininkus į priekį bei padėjo iškovoti pergalę 80:78.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Rowlandas Earlas Jerrodas, surinkęs 21 tašką, Kasparas Berzinsas pridėjo 17, Maris Gulbis – 16, Armandas Škele – 13 (7 rez.perd.), Martinas Skirmantas – 11. Gediminas Maceina per 23 sekundes spėjo pramesti tritaškį.

„ASK Riga” klubą į priekį vedė lietuvis Martynas Andriukaitis, per 29 minutes pelnęs 22 taškus (dvitaškiai 5/7, tritaškiai 4/8, 4 atk.kam.), Steponas Babrauskas pridėjo 5 taškus (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 0/2, baudos metimai 3/3).

Sandis Valters „ASK Riga” komandai pelnė 16 taškų, Curtis Millage (5 rez.perd.) ir Torry Braggsas (9 atk.kam.) – po 13.

Lemiamos pusfinalio serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 4 dieną, penktadienį, „ASK Riga” arenoje.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .