Katė stiprina santuoką, o šuo padeda siekti karjeros

Įsigytas augintinis ne tik gali pakeisti jūsų likimą, bet ir turės įtakos sveikatai. Psichologai ir gydytojai teigia, kad nuo tos akimirkos, kai namuose atsiranda uodeguotas padarėlis (šunelis, katytė arba žuvytė), gyvenimas pasikeičia, ir veik visada į gera.

Vieną ar kitą gyvūną mes pasirenkame ne atsitiktinai. Mus traukia tas žvėrelis, kuris gali užpildyti tai, ko mums trūksta – švelnumą, meilę, atsidavimą ar bendravimą.

Katė sutvarkys asmeninį gyvenimą

Taip yra todėl, kad stipriajai lyčiai švelnumas, seksualumas, gracingumas asocijuojasi būtent su šiuo žvėreliu. Pagal amerikiečių mokslininkų atliktą apklausą, iš 100 vyrų 70 norėtų, kad jų išrinktųjų namų kamputyje murktų katė, o ne šeimininkautų koks vilkas.

Žmonės, įsigiję katę, pradeda daugiau dėmesio skirti sau ir labiau tausoja savo laiką. Psichologai tvirtina, kad tampame pakantesni aplinkiniams ir malonesni bendrauti, o tai gerina santykius su aplinkiniais ir, žinoma, asmeninį gyvenimą.

Katė padeda susirgus hipertonija, reumatu, gastritu, gripu, depresija, ištikus infarktui, atsiradus nemigai. Ar pastebėjote, kad katė taikosi atsigulti būtent ant tos kūno vietos, kur jaučiate negalavimą? Persų katės gali pagelbėti nuo sąnarių skausmo ir esant osteochondrozei.

Žuvytės išgydys nervus

Kas gi kitas geriau nuramins ir gerai nuteiks labiau už akvariumą? Manoma, kad atsiradus namuose šiai gyvai puošmenai, šeimininkai ima labiau vertinti grožį ir daugiau laiko praleidžia šeimoje.

Akvariumas su žuvytėmis padeda gydyti hipertoniją, stenokardiją, neurozę, depresiją. Stebėdami plaukiojančias žuvytės mes emocionaliai pailsime, atsiranda ramybės pojūtis. O gydytis paprasta, tereikia nors po 15-20 min. per dieną ramiai pažiūrėti į akvariume vykstantį vyksmą.

Plunksnuočiai padeda suliesėti

Greičiausiai tai dėl to, kad paukščiai savo šeimininkams įkvėpia optimizmo ir energijos. Stebint plunksnuočius gydoma depresija, pakrikę nervai. Galbūt dėl to, tie, kurie namuose laiko paukštelius, retai kada būna nutukę. Paukštelio čerškesys padeda lengvai ir su gera nuotaika pabusti rytais.

Melodinga giesmė rekomenduojama ištikus infarktui, neurastenijai, esant širdies ydai. Tam nebūtina paukštelių laikyti namuose, tiesiog klausykitės jų miške, parke, skvere, sode.

Šuo išmokys būti lyderiu

Jau seniai yra pastebėta, kad kuo mažesnis šuo, tuo aukštesnes pareigas užima jo šeimininkas. O didelių šunų šeimininkai dažniausiai yra savimi nepasitikintys, jiems reikalingas paskatinimas, kurį gauna iš didelio šuns.

„Šunininkai“ veik visada atviri, patiklūs ir myli vaikus. Aplamai, psichologai pažymi, kad šuo žmogų labai keičia: jis tampa aktyvesnis, drąsesnis, draugiškesnis. Šunų mylėtojai daug dažniau nei kačių tampa lyderiais ir užima aukštus tarnybos postus.

Šuo palengvins širdies aritmijos, skrandžio opos, chroniško bronchito, stuburo osteochondrozės negalavimus, padės esant priešinfarktinei būklei. Gydykitės šunį glostydami, eidami pasivaikščioti ar paplaukioti, pravesdami dresūros pamokos. Nepamirškite, kad iš gydomųjų savybių turinčio šuns kailio numegztos kojinės, įmovos ar diržas padės išsivaduoti nuo sąnarių ir stuburo skausmų.

Kai kurie šaltiniai pateikia tokius faktus: * kas trečias sergantysis nerviniais susirgimais (tame skaičiuje ir depresija) išgyja bendraudamas su šunimi; * šunų ir kačių šeimininkai 4-5 metais gyvena ilgiau nei jų bendraamžiai, ir du kartus mažiau kreipiasi į gydytojus; * jei insultą ar infarktą patyrusio žmogaus namuose gyvena katė ar šuo, du kartus sumažėja rizika, kad tai pasikartos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Augintiniai su žyma , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.