Labdara – žaidimas ar gyvenimas?

Pastaruoju metu būti labdaringu yra madinga. Jokia naujiena kai labdara užsiima įžymūs žmonės. Tačiau dažnai iškyla klausimas, ar jie taip elgiasi iš širdies ar vedami kažkokių tikslų?

Labdara yra labai kilnu, tačiau neaišku, kas įskiepijo šį jausmą. Ir vis dažniau apie tai garsiai prabyla žymūs žmonės. Tarp jų tokios žvaigždės kaip Madonna ir Angelina Jolie.

Pastarosios akcijos vis labiau stebina pasaulį, o gal kelia abejones?

Dar neseniai Madonna aplankė Malavi kur įsisūnijo berniuką Deivid‘ą. Biologinis berniuko tėvas tikėjosi, kad muzikos dievaitė ištesės savo žodį ir, prieš išveždama berniuką, leis tėvui su juo pasimatyti. Dėja, kaip pranešė Madonnos atstovas, dainininkės grafikas buvo labai perpildytas ir ji visiškai neturėjo tam laiko. Angelina Jolie taip pat nesėdi sudėjusi rankų. Visi pamena aktorės keliones į Afriką, kur ji su pranešimu sudalyvavo kaip geros valios ambasadorė. Po kurio laiko, ji įsivaikino kelis vaikus. Prieš keletą dienų ji dalyvavo akcijoje Global Action for Children. Ji dėvėjo savo pilkąjį kostiumėlį, kuris pabrėžė jos kaulėtą ir kiek išsekusią figūrą Šių metų kovo mėnesį aktorė įsisūnijo dar vieną berniuką, šį kartą jis iš Vietnamo vaikų prieglaudos. Trimetis Pham Quang Sang našlaičiu tapo dar gimdymo namuose, kur jį paliko mama. Įvaikintas jis gavo naują vardą Pax Thiеn Jolie, o balandį Angelina paprašė berniuko vardą papildyti dar viena pavarde. Nuo šiol jis Pax Thien Jolie-Pitt. Garsi aktorių pora Angelina Jolie ir Brad‘as Pitt‘as jau augina įvaikintus vaikus: Maddox‘a iš Kambodžos ir Zaharą iš Etiopijos, o neseniai susilaukė bendro vaiko – dukrytės Shiloh, kuriai suėjo 10 mėnesių. Spaudai Jolie yra pasakiusi, kad atsisako aktorės karjeros ir laikysis atokiau nuo Holivudo. Mat ji nori būti gera mama savo vaikams. Angelina Jolie pasaulyje garsėja humanitarine veikla, o B.Pittas dažnai lydi ją kelionėse po pasaulį. Dar per 2006- ųjų Kalėdas jiedu lankėsi Kosta Rikoje ir dalijo dovanas Kolumbijos karo pabėgėliams. Galima būtų teigti, kad labdaringa veikla bei nuopelnai kovojant už skurdžiausių šalių vaikų gerovę, yra ne triukas, o pašaukimas Prie šių garsių geradarių prisijungė ir Meryl Streep. Tiesa, ši aktorė prie vaikų gynėjų prisijungs tik filme „Doubt“. Ji suvaidins katalikiškos mokyklos direktorę, kaltinančią bažnyčios tarną už prievartą prieš vaikus. Paklausta, ką ji galvoja apie tokią situaciją, ji pareiškė, kad suaugusiems reikia labai rimtai susirūpinti vaikų problemomis, kurios su laiku gali tapti globaliomis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.