Motinos dieną per TV3 – visų žvaigždžių koncertas „Tau, mama”

Motinos dieną, pirmąjį gegužės sekmadienį, 19.30 val. TV3 prie ekranų kviečia visas Lietuvos mamas – joms televizija ir kompanija „Biovela“ dovanos tradicinį šilčiausią visų šalies žvaigždžių koncertą „Tau, mama“.
„Jūs davėte mums šviesą, „Jūs davėte mums šviesą, mes Jums – šypseną, Jūs davėte mums meilę, mes Jums – dainą, Jūs davėte mums saulę, mes Jums – šilumą, Jūs davėte mums viską, mes Jums – visumą. Mielos mamos, ačiū Jums už viską…, – štai tokios ir panašios padėkos mamoms tą vakarą skambės iš koncerto vedėjų – Marijaus Mikutavičiaus, Rūtos Ščiogolevaitės ir jų mažųjų antrininkų Simono ir Karolinos, lūpų. – Šį vakarą, mielos mamos, Jums atiduosime visa, ko galbūt nespėjome Jums išdalinti per metus: šilumą, rūpestį, džiaugsmą, šypsenas ir padėką. Ačiū Jums, kad esate šalia.“
Šventiniame koncerte visoms Lietuvos mamoms gražiausias dainas dovanos Violeta Riaubiškytė, Rytis Cicinas, Irma Jurgelevičiūtė-Sėlenienė, Česlovas Gabalis, Gintarė, Stano, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Edmundas Kučinskas, Janina Miščiukaitė, Mino, Alanas Chošnau, Aistė Pilvelytė, grupės „Neo“, „Yva“, „Mokinukės“, vaikų kolektyvas „Džimba“ ir kiti.
„Tau, mama“ koncerte bus gausu ir netikėtų duetų: I. Jurgelevičiūtė-Sėlenienė dainuos su Stano „Sparnuotąsias sūpynes“, R. Ščiogolevaitė su vaikų kolektyvu „Džimba“ – dainą „Vaikystė“, V. Riaubiškytė su Elze – dainą „Mamai“, R. Cicinas ir J. Miščiukaitė – dainą „Vėl kartu“, V. Tarasovas su „Džimba“ – dainą „40 kaštonų“, „Džimba“ ir Marijonas – dainą „Aš labai myliu savo mamą“.
„Mielos mamos, kuo nuoširdžiausiai sveikiname Jus su Motinos diena – su šia puikia pavasario švente. Būkite savo vaikams tarsi kelrodės žvaigždės, neleidžiančios išklysti iš teisingo kelio tamsią naktį…“, – mamas sveikina grupės „Neo“ vaikinai, kurie koncerte sudainuos „Baladę mamai“.
Tradicinis šilčiausias visų šalies žvaigždžių koncertą „Tau, mama“ – gegužės 6-ąją 19.30 val. per TV3!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma .

2 atsiliepimai į "Motinos dieną per TV3 – visų žvaigždžių koncertas „Tau, mama”"

  1. laura75

    kaip galima patekt i ta koncerta?????

  2. ausrine

    jo bilietas kainuoja 20-80 litu 😐

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.