„Alna“ pardavė „Daily Service“ Islandijos investuotojams

„Alnos“ grupė užbaigė įmonių grupės „Daily Service“ pardavimo sandorį – naujuoju biurų aprūpinimo tinklo „Daily Service“ savininku tapo Islandijos investuotojas „Penninn“, kuris jau valdo šios srities bendroves Islandijoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje. Savo turimą „Daily Service“ akcijų paketą naujajam investuotojui pardavė ir „Baltic Investment Fund“ fondai.

„Labai didžiuojamės darbu, atliktu kuriant „Daily Service“. Per beveik aštuonerius metus sukūrėme stiprią įmonių grupę, veikiančią visose Baltijos šalyse. Šiuo metu tai – didžiausias biuro aprūpinimo tinklas regione“, – sakė „Alnos“ grupės valdybos pirmininkas Valentinas Milaknis. Pasak jo, sprendimas parduoti „Daily Service“ strateginiam investuotojui yra dalis ilgalaikės „Alnos“ grupės strategijos – koncentruotis ir plėstis informacinių technologijų ir telekomunikacijų srityse.

Po įmonių grupės įsigijimo „Penninn“ esminių pakeitimų „Daily Service“ veikloje neplanuoja. Įmonių grupė veiks tuo pačiu pavadinimu, jai vadovaus dabar dirbanti vadovų komanda, o veiklos strategija nesikeis. Užbaigus pardavimo sandorį iš „Daily Service“ valdybos pasitraukė buvusių akcininkų atstovai ir „Daily Service“ prezidento pareigas ėjęs V. Milaknis.

„Daily Service“ – puikių rezultatų pasiekusi, sparčiai besiplečianti ir efektyviai veikianti bendrovė. Su „Alnos“ grupe pasiektą sutarimą mes vertiname kaip didelę sėkmę ir gerą pagrindą mūsų darbui ir plėtrai Baltijos jūros regione. Neabejoju, kad prisijungimas prie didelio tarptautinio tinklo bus naudingas ir „Daily Service“ klientams bei darbuotojams“, – sakė Thorduras Kolbeinssonas (Thordur Kolbeinsson), naujasis „Daily Service“ valdybos pirmininkas. Geriausias sandorio sąlygas pasiūliusi „Penninn“ nurungė kelis kitus pirkėjus.

Šalių susitarimu sandorio vertė nėra skelbiama. Pirkėjo finansiniu patarėju buvo finansų konsultantai „Behrens Corporate Finance“, o finansavimą suteikė Islandijos bankas „Icebank“.

„Penninn“ buvo įkurta Islandijoje, 1932 metais. Pradėjusi savo veiklą kaip biuro įrangos gamintoja, vėliau ji verslą išplėtė į biurų aprūpinimo paslaugų teikimą bei investavimą.

1999 metais įkurta „Daily Service“ veiklos pradžioje veikė pagal tarptautinę „Office 1“ franšizę. Dabartiniu pavadinimu įmonių grupė veikia nuo 2004 metų, kai jos plėtra buvo nukreipta į verslo klientų segmentą, įsigytos biurų aprūpinimo bendrovės Latvijoje ir Estijoje. „Daily Service“ taip pat priklauso dukterinė bendrovė „Konferencijų ir audiovizualinės sistemos“. Baltijos šalyse veikiantis „Daily Service“ franšizės tinklas vienija 10 bendrovių.

Praėjusiais metais „Daily Service“ pasiekė 70,5 mln. litų apyvartą. Tai – daugiau kaip 10 proc. nei 2005 metais, kai jos apyvarta buvo 63 mln. litų.

„Alnos“ grupės įmonės veikia Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Estijoje. Pagrindinės grupės bendrovės – IT konsultacijų ir paslaugų bendrovė „Alna Intelligence“, verslo valdymo sprendimų kūrėja ir diegėja „Alna Business Solutions“, individualių programinių sprendimų kūrėja „Alna Software“. Šiuo metu grupėje dirba daugiau kaip 400 specialistų. „Alnos“ grupės pajamos iš veiklos informacinių technologijų srityje 2006 metais siekė 91,4 mln. litų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.