GCW „Champagne Bar“ viešės Bob Sinclair hitų vokalistas

Gegužės 4 dieną, penktadienį, laisvalaikio centre GCW esančiame „Champagne Bar“ (Vienuolio g. 4, Vilnius) viešės vokalistas, kurio kompozicijos ir balsas skamba visame pasaulyje išgarsėjusiuose šokių muzikos superhituose „World, Hold On“, „Eco House“, „Love Generation“, „Watch The Sunrise“ ir daugelyje kitų. Pastaruoju metu Steve Edwards vis dažniau vadinamas „oficialiu“ šiuolaikinės šokių muzikos balsu.

Į GCW „Champagne Bar“ unikalaus balso savininkas atvyksta su specialia programa, kurios metu bus galima išgirsti pasaulio muzikos topų viršūnėse karaliaujančius Steve Edwards atliekamus šokių muzikos kūrinius iš Bob Sinclair, Paul Van Dyke, Axwell, „Moloko“ ir kitų šios muzikos grandų repertuaro.

„Dėl Steve Edwards tekstų ir balso kaunasi garsiausios šokių muzikos žvaigždės ir įrašų studijos. O ir Lietuvoje vargu ar surastume bent vieną šokių muzikos faną, kuriam nebūtų pažįstamas Steve Edwards balsas. Dabar turėsime galimybę pamatyti šio charizmatiško atlikėjo veidą ir išgirsti jį dainuojantį gyvai“, – sakė GCW projekto koordinatorė Jūratė Bitinaitė.

Pastoriaus šeimoje Šefilde (Didžioji Britanija) gimęs Steve Edwards – ne tik atlikėjas, bet ir kompozitorius, tekstų kūrėjas ir prodiuseris, bendradarbiaujantis su „Universal Music“, pasaulio šokių muzikos garsenybėmis – „Basment Jaxx“, Cassius, „Starchaser“, „Bent“, „Filla Brazillia“ ir daugybe kitų. Produktyvus kūrėjas turi ir dvi nuosavas įrašų studijas „Big Strong Love“ ir „Northern Elektrix“.

Šiuo renginiu GCW „Champagne Bar“ tęsia kokybiškų muzikinių renginių tradicijas. Stilingo laisvalaikio centre GCW jau yra koncertavusios tokios žvaigždės, kaip prancūzų house muzikos legendos Dimitri From Paris, „auksinis“ Didžiosios Britanijos šokių muzikos duetas „The Shapeshifters“, legendinio Niujorko disco klubo „Studio 54“ žvaigždė Bert Bevans.

Koncerto pradžia 22 val.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.