„Pilietininkas” R.Turčinskas – viena koja pas socialdemokratus

Sveikatos apsaugos ministras, Pilietinės demokratijos partijos narys Rimvydas Turčinskas ketina palikti „pilietininkus” ir prisijungti prie Seimo socialdemokratų frakcijos. Pasak „Respublikos”, esą sutarta, kad R.Turčinskas į Socialdemokratų frakciją pereis jau kitą savaitę, nors neatmetama galimybė, kad tai gali įvykti ir vėliau.

R.Turčinskui papildžius Socialdemokratų frakciją, ji vieno nario persvara lenktų Darbo partijos frakciją, su kuria dabar turi po vienodai narių – 26, ir bus didžiausia frakcija Seime.

Pats ministras tikino, jog sprendimo dėl perėjimo dar nepriėmęs, tačiau neneigė, kad intensyvios derybos su socialdemokratais vis dėlto vyksta.

Jis tvirtino, kad, nepaisant pokalbių, susitarimas dar nepatvirtintas parašu. „Parašo dar nedėjęs”, – teigė R.Turčinskas.

Seimo Pilietinės demokratijos frakcijos seniūnas Algirdas Ivanauskas teigė, kad su R.Turčinsku kalbėjo ir šis apie perėjimą net neužsiminė. Vėliau partijos kolegai R.Turčinskas užtikrino, kad net neturi tokių minčių.

Jeigu R.Turčinskas pereis pas socialdemokratų, jam tai bus jau trečioji deklaruojama partija. Į Seimą jis pateko per Darbo partijos sąrašą, vėliau su kitais maištininkais įkūrė Pilietinės demokratijos partiją, kuriai įsiliejus į valdančiąją koaliciją buvo deleguotas į Sveikatos apsaugos ministeriją.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.