Pasirodė „Pravda vienos minutės“ 99 filmų DVD

Festivaliui „Pravda viena minutė“ per ankšta pasidarė vien Vilniuje. Prasidėjęs kovo mėnesį, festivalis nesiruošia užmigti ir vis didesnį miestų ratą vilioja pamatyti geriausius 99 vienos minutės filmus.

Balandžio pradžioje atsidarius „Forum Cinemas Kaune“, „Pravda viena minutė“ filmai buvo vieni pirmųjų, pasitikusių naujuosius lankytojus. O nuo balandžio 20 dienos festivalis kraustosi jau ir į Klaipėdą, „Cinamon“ kino centrą.

„Festivalis – toks keistas vyksmas. Nuslysta pagrindinė banga, o rezonansas lieka. Pabaigę savo misiją, filmai pasklinda po įvairias vietas, ima gyventi savo rutiną, kartas nuo karto vėl užsimano dėmesio ir darkart pasirodo žiūrovams. Dabar sulaukiame daug prašymų „paskolinti“ filmus, duoti jų nekomerciniams festivaliams ir daryti su jais visokį kitokį meną“, įspūdžiais dalijosi festivalio organizatoriai.

Festivalis džiaugiasi ir kitu pasiekimu – „Pravda viena minutė 2007“ jau rąžosi parduotuvių lentynose DVD pavidalu. Dairykis atidžiau – festivalio DVD jau tykoja kinomanų visuose didžiuosiuose prekybos centruose bei „Statoil“ degalinėse.

„Kas pirmesnis, tas gudresnis – dalis DVD turi tau staigmeną, tik mokėk ją pamatyti.“, užsimena „Pravda“. Tad, jei kol kas neturi planų aplankyti pajūrio, žiūrėk 99 „Pravda minutes“ namie.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kinas su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.