M.Budzinauskas žengė pirmąjį žingsnį pusfinalio link

3 prieš 3 gatvės krepšinio pasaulio čempionas Mindaugas Budzinauskas padėjo „Chemosvit Svit” ekipai 70:69 (17:17, 16:19, 16:18, 21:15) laimėti pirmąsias Slovėnijos čempionato ketvirtfinalio rungtynes išvykoje prieš E.S.O. Lučenec klubą, kuriame sezoną tęsia prieš tai Kauno „Atleto” ekipoje rungtyniavęs vidurio puolėjas Danielius Soldatovas. Tai buvo pirmasis E.S.O. Lučenec pralaimėjimas šį sezoną savo aikštelėje. Šios dvi ekipos ketvirtfinalio poroje susidūrė po to, kai Chemosvit Svit klubas po reguliaraus sezono užėmė 5-ąją, o E.S.O. Lučenec – 4-ąją vietą.

Mindaugas Budzinauskas savo ekipai per 25 aikštelėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (2/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius bei blokavo 2 varžovų metimus. Lietuvos pilietybę turintis rusas Danielius Soldatovas per 12 minučių pataikė 3 metimus iš 5, pelnė 6 taškus bei po krepšiais atkovojo 7 kamuolius.

M.Budzinauskas per 9 sužaistas rungtynes „Chemosvit Svit” klubui per 27 minutes pelno po 11,3 taško, atkovoja po 3 kamuolius, atlieka po 3.7 rezultatyvaus perdavimo, perimo po 1,8 kamuolio ir blokuoja po 0.6 varžovų metimo. Prieš tai šį sezoną puolėjas atstovavo Marijampolės Sūduvos bei Sumų „Sumychimprom” ekipoms. Su pastaruoju klubu puolėjas atsisveikino savo iniciatyva dėl nepakankamo aikštelėje praleidžiamo laiko.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .