Dmitrijų Nagijevą per LNK keičia Donas Johnsonas

Baigiasi trejus metus trukusi „Langų“ su Dmitriju Nagijevu epopėja. Šią savaitę žiūrovai išvys paskutines pokalbių šou „Langai“ dalis, o pirmadienį per LNK startuos kultinis serialas „Nešas Bridžas“ su žinomu amerikiečių aktoriumi Donu Johnsonu.
Inspektoriaus Nešo Bridžo gyvenimas – tai patrakęs partneris, dvi buvusios žmonos, suaugusi dukra, nuolat reikalaujanti dėmesio ir romanai, romanai, romanai… Gyvenimas – kaip amerikietiškieji kalneliai.

San Francisko policijos Specialiųjų tyrimų biuro inspektorius Nešas Bridžas kartu su kolega Džo Domingu persekioja pavojingus nusikaltėlius, narplioja gaujų nusikaltimus.

Sumanus ir žavus San Francisko policininkas Nešas Bridžas garsėja mieste kaip puikus faras: gera nuojauta, puikus humoro jausmas ir įstabus žavesys padeda jam ne tik gaudyti nusikaltėlius, bet ir apsukti galvą gražuolėms. Nešas Bridžas – išradingas, apsukrus, kietas, visada madingas ir įžūlokas.

Vienas pagrindinių serialo personažų – ir geltonoji 70-ųjų „Plymouth Hemi Barracuda“. Sakoma, kad tokių kietų automobilių, kuriuo važinėja Nešas Bridžas, pasaulyje liko vos 14, ir net keturi iš jų filmavosi šiame seriale.

LNK parodys visas 1996 – 2001 metais kurto serialo dalis, iš viso 122 serijas. Paskutinis, šeštasis „Nešo Bridžo“ sezonas Lietuvoje dar nebuvo rodytas.

Pagrindinio vaidmens atlikėjas, 58 metų „Auksinio gaublio“ laureatas Donas Johnsonas, po sėkmingos karjeros seriale „Nešas Bridžas“ toliau filmuojasi serialuose ir filmuose.

Praėjusiais metais aktorius penktą kartą tapo tėvu. Per septintąsias vedybų su žmona Kelley metines porai gimė antras sūnus Deaconas. Kelley ir Donas jau augina sūnų Jasperą ir dukrelę Grace.

Serialo „Nešas Bridžas“ žvaigždė dar turi dukrą Dakotą iš ankstesnės santuokos su Melanie Griffith ir sūnų Jesse, kurio susilaukė su kolege aktore Patti D‘Arbanville.

Seni ir dar nematyti geltonos „Plymouth Hemi Barracuda“ savininko Nešo Bridžo nuotykiai – darbo dienomis nuo balandžio 2 dienos, 17.45 val.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.