Seimo narys K. Bobelis prašo sušaukti neeilinį Užsienio reikalų komiteto posėdį

Seimo narys Kazys Bobelis teigia, jog „jau keletą mėnesių Lietuvos visuomenėje yra didelis nepasitenkinimas ir nepasitikėjimas Lietuvos užsienio reikalų ministerijos veikla ir dažnai iš ten ateinančių tendencingų pranešimų, liečiančių įvairius Lietuvos aukščiausius pareigūnus“. Ne ką mažesnį susirūpinimą politikas reiškia dėl „antidemokratiško“ Europos Sąjungos Konstitucijos priėmimo. K. Bobelis mano, kad dauguma Lietuvos piliečių yra teigiamai nusistatę dėl Lietuvos narystės Europos Sąjungoje, todėl būtų pritarę ratifikavimui. Užsienio reikalų ministro veiksmai jam priminė „stachanovietiškąsias varžybas“. Bet dėl užsienio reikalų ministro Konstitucijos ratifikavimo forsavimo nei Lietuvos piliečiai, nei Seimo nariai neturėjo užtektinai laiko su ja susipažinti ir rimčiau apsvarstyti.
Be to, užsienio reikalų ministro, kaip KGB rezervo kapitono statusas kelia daug kam abejonių ir nepasitenkinimo dėl jo atstovavimo Lietuvos užsienio politikai.

Paskutinių dienų įvykiai, kai Lietuvos Respublikos Vyriausybės narės, buvusios premjerės, net privatus paštas yra atidaromas ir paviešinamas per žiniasklaidą, yra nepriimtinas jokiose demokratinėse, žmogaus teises ir privatumą gerbiančiose, valstybėse.
K. Bobelis kreipėsi į Užsienio reikalų komiteto pirmininką su prašymu sušaukti neeilinį Užsienio reikalų komiteto posėdį šioms, jo teigimu, „labai aktualioms, kenkiančioms Lietuvos demokratiniam įvaizdžiui problemoms išnagrinėti“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.