Vilnius pristatomas tarptautinėje turizmo parodoje Švedijoje

Kovo 22–25 dienomis Geteborge (Švedija) vyks tarptautinė turizmo paroda „TUR‘07“, kurioje jau devintą kartą jungtiniame Lietuvos stende bus pristatomas Vilnius. Sostinės Savivaldybės Turizmo skyrius parodoje pristatys miesto turizmo išteklius, užmegs naujus dalykinius kontaktus.

Vilnius bus pristatomas akcentuojant Europos kultūros sostinės vardą, kurį miestas gaus 2009 metais. Parodoje bus organizuojami susitikimai su švedų turizmo verslo, žiniasklaidos atstovais, lankytojams bus pateikta išsami informacija apie Vilniaus turizmo išteklius ir paslaugas, bus platinami Turizmo skyriaus leidiniai, Vilniaus žemėlapiai, įvairūs suvenyrai su Vilniaus miesto atributika.

Tarptautinė turizmo paroda „TUR‘07“ Geteborge yra viena svarbiausių Skandinavijos regione, rengiama jau 24-ą kartą. Parodą aplanko per 54 tūkst. lankytojų, apie 500 žiniasklaidos atstovų. Kasmet joje dalyvauja apie 1200 dalyvių iš 94 šalių: kelionių operatoriai, valstybinės bei miestų turizmo organizacijos, pristatančios savo produktus, miestų bei regionų turizmo išteklius.

Švedija ir kitos Skandinavijos šalys yra ypač svarbi Lietuvos turizmo rinka. Vadovaujantis turizmo statistiniais duomenimis, 2006 metais Vilniaus viešbučiuose apsilankė 60 tūkst. svečių iš Skandinavijos šalių, t.y. 16 proc. daugiau nei 2005 metais. Skandinavijos šalių turistai sudarė 14,4 proc. visų Vilniaus viešbučių svečių iš užsienio.

Švedija– viena svarbiausių Vilniaus turizmo rinkų. Turistų skaičius iš Švedijos kasmet sparčiai auga. 2006 metais švedų sulaukta 10 proc. daugiau nei 2005 metais. Iš viso 2006 metais Vilniaus viešbučiuose buvo apsistoję 14 tūkst. svečių iš Švedijos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Laisvalaikis su žyma , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.