Didelė „Neptūno“ pergalė

Dar vieną įspūdingą pergalę Baltijos krepšinio lygoje iškovojo Klaipėdos „Neptūnas”. Klaipėdiečiai namie 104:81 sudaužė Tartu „Rock” ekipą, kurią treniruoja Algirdas Brazys.

Rungtynes 5 taškais be atsako pradėjo svečiai. Tuomet klaipėdiečiai atsakė spurtu 10:0 – 10:5.

Antrajam kėliniui prasidėjus estams buvo pavykę priartėti iki vieno taško – 20:21, tačiau daugiausiai puolėjų pastangomis „Neptūnas” prieš didžiąją pertrauką susikrovė solidžią 14 taškų persvarą – 44:30.

Apsukų uostamiesčio krepšininkai nemažino ir antroje rungtynių dalyje.

Jau įpusėjus trečiajam kėliniui baudą pataikęs Mindaugas Mockus padidino „Neptūno” pranašumą iki 20 taškų – 63:43.

Ketvirtasis kėlinukas jau buvo tik laiko gaišatis. Mūsų komanda išsaugojo įgytą solidų pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Po rungtynių vyriausiasis „Neptūno” treneris Robertas Kuncaitis teigė, jog komandą nuteikė noras laimėti.

„Komandą nusiteikė tiesiog laimėti. Prieš tai sekėsi nelabai kaip. Daug traumų, daug pralaimėjimų. Mums buvo sunku patikėti, kad galime žaisti ir be traumuotų žaidėjų”, – teigė R.Kuncaitis.

Šiose rungtynėse klaipėdiečiai įspūdingai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių. Mūsiškiai atkovojo net 50 kamuolių, o estai tik 26.

„Neptūnas” – „Rock” – 104:81 (17:15, 27:15, 27:22, 33:29).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ronaldas Dorsėjus, jis pelnė 23 taškus ir 12 kartų atkovojo kamuolį,

Jam puikiai talkino Vitalijus Stanevičius ir Michailas Anisimovas, surinko 21 ir 17 taškų.

„Neptūnui” taip pat taškus pelnė Marius Kasiulevičius – 13, Mindaugas Mockus – 12, Evaldas Dainys – 9, Sergo Atuašvilis – 5, Vytautas Buzas ir Ernestas Ežerskis – po 2.

„Rock” gretose išsiskyrė Tarmo Kikerpilis, jis pelnė 26 taškus.

Baltijos pirmenybėse „Neptūnui” liko sužaisti tik vienerias rungtynes, kurios, jau yra aišku, nieko nelems.

Mūsiškiai nepateko į finalinį BKL ketvertą.

Kitas rungtynes klaipėdiečiai žais penktadienį. Mūsų komanda namie priims Kėdainių „Nevėžį”. Rungtynių pradžia 18 valandą. Tai bus labai svarbi Lietuvos krepšinio lygos kova.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .