Mados festivalis „Mados infekcija“ vyks jau septintą kartą

Š.m. kovo 23 – 24 d.d. Lietuvoje jau septintą kartą vyks mados festivalis „Mados infekcija“. Tai – ryškiausias bei novatoriškiausias konceptualus mados ir stiliaus renginys mūsų šalyje, kuriame dalyvaus tiek žymūs Lietuvos rūbų dizaineriai, tiek svečiai iš užsienio.

„Mados infekcijoje“ savo kolekcijas pristatys šie Lietuvos rūbų dizaineriai: Sandra Straukaitė, Agnė Kuzmickaitė, Dovilė Gudačiauskaitė, Gabrielė Januškevičiūtė, Giedrius Paulauskas, Giedrius Šarkauskas, Ieva Ševiakovaitė ir Jolanta Rimkutė, Jurga Januškevičiūtė-Žiugždienė, Kristina Kruopenytė, Laura Dailidėnienė, Ramunė Strazdaitė, Renata Heredia, Sonata Bylaitė, Vitalis Čepkauskas.

Mados festivalyje renginio žiūrovai taip pat išvys naujausias svečių iš užsienio kolekcijas. Savo darbus pristatys š.m. vasario mėnesį Londono mados savaitėje puikiai pasirodęs dizainerių duetas iš Didžiosios Britanijos Jojo&Malou bei šią šalį atstovaujanti dizainerė Siv Stodal, dizainerė iš Prancūzijos Stephanie Coudert, taip pat žymus performanco meistras iš Rusijos Andrey Bartenev.

„Mados infekcijos“ metu festivalio dalyviai bei žiūrovai galės išvysti ir Tomo Kaunecko fotografijų parodą „dvi savaitės“.

„Šiam mados festivaliui pradėjome ruoštis vos pasibaigus 2006 m. „Mados infekcijai“. Dar nenutilus praėjusio festivalio šurmuliui ėmėme ieškoti naujų sumanymų, novatoriškų sprendimų, kurie mados gerbėjams bei šio renginio nuolatiniams lankytojams per dvi dienas vienoje erdvėje suteiktų galimybę susipažinti su naujausiomis mados tendencijomis, perspektyviausiais mūsų šalies ir užsienio dizaineriais“, – teigė renginio prodiuserė Renata Mikailionytė.

„Mados festivalio svečių bei žiūrovų šiais metais laukia daug profesionalių, novatoriškų ir originalių kolekcijų, pamatysime naujausias ne tik lietuvių, bet ir užsienio dizainerių kolekcijas“, – sakė festivalio idėjos autorė Sandra Straukaitė.

Pirmoji „Mados infekcija“ įvyko 1999 m. Šiais metais mados festivalis tradiciškai vyks Vilniuje, Šiuolaikinio meno centre.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.