„Neptūnas” toliau grimzta į turnyrinės lentelės dugną

Penktą pralaimėjimą iš eilės Baltijos krepšinio lygos (BBL) II diviziono čempionate patyrė Klaipėdos „Neptūnas”. Neptūniečiai Panevėžyje pralaimėjo vietos „Panevėžio” krepšininkams.

PANEVĖŽYS – NEPTŪNAS 85:84 (14:22, 26:13, 22:27, 23:22). Žaidė ir taškus pelnė: „Panevėžiui” – R. Globys (22 min./6 tšk.), T. Tatarūnas (12/0), V. Sirvydis (27/12), G. Vileita (37/23), V. Trepočka (9/6), P. Staškūnas (17/6), T. Gaidamavičius (34/9), Š. Vėlius (16/4), G. Jankauskas (26/19); „Neptūnui” – A. Viskontas (24/6), R. Dorsejus (38/23), E. Dainys (16/4), M. Mockus (7/4), E. Ežerskis (33/21), M. Kasiulevičius (33/6), V. Stanevičius (20/4), M. Anisimovas (28/15), S. Atuašvilis (2/1).

Klaipėdiečiai šį susitikimą pradėjo neblogai, ir atrodė, kad jie pagaliau nutrauks pralaimėjimų seriją.

„Neptūno” krepšininkai po dešimties minučių kovos pirmavo 22:14, o antrojo kėlinio pradžioje M. Anisimovas persvarą padidino iki 11 taškų.

Tačiau gera pradžia ne visuomet būna pusė darbo – prieš didžiąją pertrauką jau priekyje buvo aikštelės šeimininkai (40:35).

Per trečią kėlinį neptūniečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, o rungtynių atomazga įvyko per paskutines ketvirto kėlinio sekundes.

Likus žaisti 10 sek. E. Dainys dvitaškiu metimu padidino „Neptūno” persvarą iki keturių taškų – 84:80. Tačiau netrukus pastaruoju metu gerą sportinę formą demonstruojantis G. Vileita dviem baudos metimais sumažino skirtumą iki dviejų taškų (84:82). O štai prie baudų metimų linijos stojęs E. Dainys nepataikė nė vienos baudos. Na, o pergalingus tris taškus likus 2 sek. „Panevėžiui” pelnė R. Globys.

Daugiausiai taškų (23) panevėžiečiams užvakar pelnė neseniai BBL rezultatyvumo rekordą (40 tšk.) pakartojęs G. Vileita.

Tiek pat taškų (23) pelnė ir rezultatyviausias „Neptūno” žaidėjas R. Dorsejus. 21 tašką įmetė neptūniečių komandoje besistažuojantis Vilniaus „Lietuvos ryto” žaidėjas E. Ežerskis.

Kitose II diviziono rungtynėse Vilniaus „Sakalai” namuose 87:72 (22:24, 22:18, 20:20, 21:10) įveikė Talino „Kalev-Cramo” ekipą.

Sėkmingai pastaruoju metu rungtyniaujantis Valmieros „Lacplesa Alus” taip pat savo arenoje 92:84 nugalėjo diviziono lyderius Tartu „Rock” krepšininkus, kuriuos treniruoja Algirdas Brazys, ir iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Vienerios rungtynės antradienį buvo sužaistos ir I divizione.

Diviziono lyderis Kauno „Žalgiris” namuose 92:67 (19:22, 28:14, 25:17, 20:14) įveikė Šiaulių „Šiaulius”.

Rungtynės vyko „Žalgirio” treniruočių komplekse, „Kaustos” salėje be žiūrovų. Kauno klubas buvo priverstas žaisti tuščioje salėje dėl netinkamo aistruolių elgesio per šeštadienio rungtynes su Vilniaus „Lietuvos rytu”.

Žalgiriečių komandoje debiutavo vidurio puolėjas L. Vudsas. Šis amerikietis per 30 min. pelnė 23 taškus (dvitaškiai 9/10, baudos 5/6) ir atkovojo 10 kamuolių.

Kitas rungtynes „Neptūnas” žais kovo 10 d. Vilniuje su „Sakalais”. Tai bus LKL čempionato susitikimas. Galbūt LKL pirmenybėse uostamiesčio krepšininkams seksis geriau.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , .