Indėlininkams – milijardas litų

Šiandien „Hansabankas“ pradės mokėti kompensacijas už rublines santaupas beveik 370 tūkst. šalies gyventojų. Šiems indėlininkams bus išmokėta apie 800 mln. litų.

Dar 87 tūkstančiams žmonių atkurtos santaupos bus pervestos, kai jie patikslins savo duomenis.

Pastariesiems klientams priklauso apie 200 mln. litų.

Klaipėdiečių laukia apie 40 mln. litų. Kompensacijas turėtų atgauti 20,8 tūkst. uostamiesčio gyventojų.

„Iki vasario 22-osios savo duomenis: pasikeitusį sąskaitos numerį, pavardes ir kita patikslino 64 tūkstančiai klientų. Iš viso kompensacijos už rublinius indėlius priklauso 457 tūkstančiams šalies gyventojų“, – sakė „Hansabanko“ skyrių tinklo departamento direktorė Odeta Čičkauskaitė.

Anot jos, „Hansabankas“ kovo 5-ąją perves lėšas gyventojams, kurių pavardės prasideda raidėmis A, B, C, Č, D, E, F, G, H, I, J. Kovo 6-ąją – gyventojams, kurių pavardės prasideda raidėmis K, L, M, N, O, P, o kovo 7-ąją – kurių pavardės prasideda visomis kitomis raidėmis.

„Jeigu indėlininko duomenys yra pasikeitę ir nepatikslinti, jam nereikėtų jaudintis. Reikiamus dokumentus ar duomenis „Hansabankui“ galima pateikti bet kada vėliau.

Atkurtos santaupos jam bus pervestos per 20 dienų nuo dokumentų ar duomenų pateikimo. Galutinio pateikimo termino nėra.

Patikslinti duomenis galima internetinėje svetainėje www.hanza.net, telefonu 1884 arba atvykus į bet kurį banko padalinį“, – sakė O.Čičkauskaitė.

Anot jos, net ir atgavus atkurtas santaupas kovo 5-7 dienomis, nebūtina iškart jų atsiimti ir išsigryninti, nes bankas pinigus grąžins ir po kovo 7-osios.

„Rekomenduojame žmonėms pagalvoti ir susiplanuoti, kur geriausiai panaudoti pervestą pinigų sumą.

Galbūt juos padėti į banko sąskaitą prie turimų santaupų ar investuoti. Visada galima pasikonsultuoti su banko darbuotojais, kaip panaudoti atgautas santaupas“, – sakė O.Čičkauskaitė.

Jei klientai nori atsiimti grynuosius pinigus, banko specialistė rekomenduoja naudotis elektroniniais kanalais – mokėjimo kortelėmis.

„Kovo 5-7 dienomis klientų srautas banko padaliniuose gali padidėti, todėl klientams nebūtina skubėti atsiimti santaupas, kai bus didelės eilės“, – siūlė O.Čičkauskaitė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.