Rusija atsako į galimą JAV PRG dislokavimą Kaukaze

Naujausios Rusijos zenitinių raketų sistemos S-400 yra adekvatus atsakymas į galimą Amerikos radiolokacinės stoties dislokavimą Kaukaze, penktadienį pareiškė Rusijos karinių oro pajėgų vyriausiasis vadas generolas Vladimiras Michailovas.

„Mes turime viską, ko reikia, kad adekvačiai atsakytume į šiuos dislokavimus. Jie turi daug pinigų – tegu juos leidžia. Rusijos sistemos S-400 užtikrina darbą, taip pat ir oro, ir kosmoso gynybos srityje“, – sakė V.Michailovas žurnalistams Tverėje.

Jis pažymėjo, kad dėl Vašingtono planų dislokuoti PRG sudedamąsias dalis Europoje „turi susirūpinti pirmiausia tos šalys, kurios suteikia savo teritoriją JAV karinei infrastruktūrai“.

„Tegu dislokuoja, – pažymėjo KOP vadas. – Deja, kalbama apie tai (JAV PRG dalių dislokavimą) net tokiose šalyse, kaip Ukraina, ir kai kuriose kitose valstybėse, taip pat ir artimojo užsienio. Tai jų problemos“.

V.Michailovas pabrėžė, kad S-400 šūvio nuotolis – daugiau kaip 400 km, ir tai užtikrina oro ir kosmoso gynybos uždavinių sprendimą.

Taip jis komentavo Amerikos priešraketinės gynybos agentūros vadovo Henrio Oberingo pareiškimą, kad į PRG sistemos sudėtį numatoma įtraukti mobilų transportinį radarą, kuris gali būti bazuojamas vienoje Kaukazo šalių.

Tai bus pirminių taikinių aptikimo radaras, kuris informaciją perduos galingesnei JAV radiolokacinei stočiai, numatomai dislokuoti Čekijoje.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.