Į kovą kyla 600 studentų!

Kovo 6d. 21 h įvyks, didžiausio studentiško turnyro „Kauno miesto studentų lyga 2007“ (KMSL) atidarymas! „Pagauk kampą“ aktoriai: Audrius Bružas, Rimantė Valiukaitė, Andrius Kulikauskas ir Ramūnas Rudokas, Kauno naktiniame klube SIN (Baltų pr. 16), pasitelkdami improvizacijas, pristatys turnyro rungtis: bilijardą, boulingą ir dažasvydį. Renginio dalyvius linksmins F.U. šokių studijos pasirodymai (street dance), muzikinė grupė „Mute“, bei įvairiausios rungtys su rėmėjų įsteigtais prizais.

Nuo kovo 6d. iki pat balandžio pabaigos Kaune nerims studentų aistros. Kauno akademinis jaunimas varžysis, kad įrodytų, kas yra geriausi. O nugalėtojai pereinamąją KMSL taurę galės išsivežti laimėtu automobiliu – tiuninguotuoju Ford Mondeo.

Kauno miesto studentų lyga kiekvienais metais sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Pernai dalyvavę studentai, registruojasi ir šiemet. Yra net gi komandų, kurių sudėtis išliko nepakitusi nuo praėjusio 2006-ųjų metų turnyro. Tai rodo, kad renginys tikrai nenuvylė jau dalyvavusiųjų. „Šiais metais laukiame, kad užsiregistravusiųjų komandų skaičius peržengs 100, tai reiškia, kad dalyvaus daugiau nei 600 studentų“, – teigia KMSL koordinatorius Arūnas Eitutis.

Praėjusiais metais diskvalifikuota komanda (nes jos sudėtyje buvo profesionalių žaidėjų) norėjo dalyvauti ir šiemet. Tačiau jiems buvo atsakyta, kad taisyklės išlieka tos pačios – profesionalams dalyvauti draudžiama. „Tai studentiškas turnyras ir visų galimybės turi būti lygios“ – pastebi Tomas Urbonas, laikinai einantis Kauno Technologijos Universiteto Studentų atstovybės (KTU SA) prezidento pareigas.

KTU SA „Kauno miesto studentų lygą“ organizuoja jau 6-tus metus. Pirmaisiais metais KMSL turnyro sudėtį sudarė tik biliardas, tačiau kasmet renginys vis auga ir tobulėja. Tik laiko klausimas, kada ši lyga apims visą Lietuvą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.