„Atlanto” pozicija – vis tvirtesnė

Priešpaskutinėse Lietuvos salės futbolo A lygos čempionato rungtynėse Klaipėdos „Atlantas” iškovojo užtikrintą pergalę ir sustiprino savo galimybes pirmenybėse užimti ketvirtąją vietą.

Klaipėdiečiai namuose 7:3 (5:2) nugalėjo Panevėžio „KKSC Aukštaitijos” komandą. „Atlantas” šeštadienį žaidė ne „Neptūno” sporto arenoje kaip įprasta, o miesto centrinio stadiono sporto salėje.

2-ąją susitikimo su panevėžiečiais minutę „Atlanto” įvarčių sąskaitą atidarė Donatas Surblys, skirtumą padidino Andrius Petreikis, įvarčius pelnęs 9 ir 14-ąją min. ir Saulius Mikalajūnas, varžovų priešininką nuginklavęs 15 minutę, po dviejų minučių vėl pasižymėjo A. Petreikis.

Vėliau sekė trys svečių įvarčiai – pasižymėjo panevėžiečiai Andrius Rauluškevičius (18 min.), Mindaugas Jakštas (18), Lauras Januškevičius (23). Paskutinius įvarčius „Atlantui” pelnė Darius Ramonas (23) ir Saulius Mikalajūnas (25).

Po šių rungtynių Klaipėdos komanda su 26 taškais lieka ketvirtojoje čempionato turnyrinės lentelės vietoje ir trim taškais lenkia Šiaulių „Napolį” bei vienu atsilieka nuo Kauno rodiklio. Tiesa, šios komandos žaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Atlantas” baigiamojo turo rungtynes žais kovo 3 dieną išvykoje su Vilniaus „Bekentu”.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .