Paris Hilton Vienos pokyliui kainavo milijoną

Vienos pokylis šiemet buvo audringas, ir prie to taip pat prisidėjo niekada nenurimstanti ekscentriškoji turtuolė Paris Hilton.

P. Hilton su tėvais ir trijų draugų kompanija praėjusią savaitę atvyko į Austriją pakviesta austrų statybos magnato Richard’o Lugner’io, kuris kasmet atlieka „žvaigždžių žvalgo“ pareigas. Praėjusiais metais Lugner’io viešniomis buvo Andie MacDowell, Grace Jones, Geri Halliwell ir Karmen Electra.

Pokylis Vienos operoje – vienas svarbiausių aukštuomenės įvykių Europoje. Šiemet jis buvo surengtas jau 51 kartą. Tai sėkmingas komercinis renginys: gautos lėšos solidžiai papildo miesto biudžetą. Pirminiais duomenimis, šiųmetis balius pažėrė 17 milijonų eurų pajamų. Kviestinės žvaigždės – puiki reklama. Žinoma, nenuoramą Paris Hilton į tokią vietą galima įsileisti tik lydimą tėvų.

Buvo laukiama, kad drauge su Paris į pokylį atvyks ir jos draugė skandalingoji Britney Spears, tačiau jų santykiai pagedo taip pat staiga kaip ir užsimezgė. Pasak kai kurių šaltinių, Vienos pokylio dalyviai džiaugėsi, kad Britney nedalyvavo, mat niekieno nedžiugino perspektyva pamatyti ją tokioje vietoje be apatinio trikotažo.

Keli šimtai Hilton gerbėjų atėjo susitikti su ja viename iš Vienos prekybos centrų. Autografų dalyba neužtruko – ant pakylos pasipylė smulkūs daiktai, ir apsauga skubiai išvedė garsenybę toliau nuo nelaimės. Paris nenusiminė ir žurnalistams pasakė, jog tai – niekai.

Nemalonumai šią ypatą persekioja visą gyvenimą. „Oskarų“ teikimo ceremonijos pobūvyje ji įkrito į baseiną, kitąsyk pametė išsinuomotą apyrankę, hakeriai išlaužė jos komunikatorių, buvęs draugas paskelbė intymius vaizdo įrašus… Šįkart dar vienas įprastas nemalonumas jos laukė Miunchene – amerikietės paso galiojimas pasirodė esąs pasibaigęs, taigi teko kviesti į pagalbą JAV pasiuntinę Austrijoje.

Paris Hilton žurnalistus spėjo informuoti, kad jai labai patinka klasikinė muzika ir kad vaikystėje, klausydama jos, visada užmigdavo. Vėliau paaiškėjo, kad P. Hilton turėjo galvoje senas Michael’o Jackson’o ir Madonnos dainas.

Pačiame pokylyje Amerikos įžymybė akivaizdžiai nuobodžiavo. Iš Vienos ji išvyko į kurortą švęsti gimtadienio – vasario 17 jai sukako 26-eri.

Beje, gimtadienio proga ji pasidovanojo neblogą dovaną: Hilton dalyvavimas Vienos pokylio organizatoriams kainavo 1 milijoną dolerių.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.