Pareigūno kulka perskrodė ir automobilį, ir pažeidėją

Tauragės rajone vejantis nuo policijos sprukusią mašiną peršautas 20-metis.

Vakar paryčiais Jurbarko rajono policijos komisariato policijos pareigūnas netoli Smalininkų gyvenvietės, kuri įsikūrusi ties Nemunu, pastebėjo dideliu greičiu važiuojantį mikroautobusą „Volkswagen Transporter”.

Transporto priemonė tamsintais stiklais su nešviečiančiais galiniais žibintais nurūko tolyn, o jai įkandin – pareigūnai.

Bėglys pasuko Tauragės-Jurbarko plento link. Nuvažiavus apie 15 kilometrų, ties Laukesos kaimu, jau Tauragės rajone, iš šalikelės išvažiavo automobilis „Subaru Legacy” ir ėmė blokuoti pareigūnams kelią. Matyt, taip bandyta padėti pasprukti mikroautobusui.

Jurbarko policininkas iš tarnybinio ginklo paleido du įspėjamuosius šūvius į orą. Į pagalbą atskubėję dar du pareigūnai šovė dar du šūvius į orą ir tris – į „Subaru”.

Viena kulka iš trijų, pataikiusių į bagažinės dangtį, perėjo kiaurai vairuotojo sėdynę ir vairuotoją, kita kliudė jo petį. Tik tuomet vairuotojas sustojo.

Pareigūnas pats nuvežė sužeistąjį į Tauragės ligoninę. 20-metis Tauragės gyventojas Artūras Jankus po operacijos paguldytas į Reanimacijos skyrių.

Dėl šio įvykio Tauragės rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spėjama, jog bėglys gali būti susijęs su kontrabandininkais. Nemunu, prie kurio įsikūrę Smalininkai, eina Lietuvos ir Rusijos siena.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , .

2 atsiliepimai į "Pareigūno kulka perskrodė ir automobilį, ir pažeidėją"

  1. Antanas Vitrauskas

    mentai lopai nx zalot zmones galejo ir kitaip sustabdyt pazeideja. 🙄

  2. Gonis

    Tik tokiu b8du reikia tvarkyti vis drąsėjančius banditėlius.Kad jie bijotų policininko,o ne atvirkščiai,kai gėdingai pareigūnus lupa.Gerbs policija tvarkingieji žmonės. Pareigūną paskatinti už drąsą ir atsakomybės prisiėmimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.