Gera pradžia – dar ne pusė darbo

Penktąją nesėkmę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) antrojo diviziono rungtynėse užvakar patyrė Klaipėdos „Neptūnas”, namuose pralaimėjęs Kėdainių „Nevėžio” komandai.

NEPTŪNAS – NEVĖŽIS 73:83 (27:18, 13:23, 13:16, 20:26). Rungtyniavo ir taškus pelnė: „Neptūnui” – R. Dorsejus (38 min. /21 tšk. ), E. Dainys (23/5), M. Mockus (5/01), E. Ežerskis (11/5), S. Atuašvilis (7/6), A. Petkūnas (12/2), M. Kasiulevičius (25/6), V. Buzas (2/2), V. Stanevičius (29/14), M. Anisimovas (29/6). „Nevėžiui” – Ž. Stankus (32/20), P. Šakinis (20/9), G. Sirutavičius (20/7), M. Sakalauskas (29/12), A. Aleksandrovas (28/20), J. Ramanauskas (22/4), G. Rinkevičius (11/0), T. Rinkevičius (38/11).

Antradienį vykusias SEB BBL rungtynes savų žiūrovų akivaizdoje „Neptūno” krepšininkai pradėjo puikiai – per pirmąsias 2 minutes įmetė 10 taškų, o svečiams iš Kėdainių neleido pelnyti nė vieno.

Sakoma, gera pradžia – pusė darbo, tačiau neptūniečių žaidimas ignoravo liaudies išmintį. Vėliau paaiškėjo, kad su priešininkais jie susitvarkė tik pirmajame kėlinyje – antrojoje rungtynių dalyje svečiai spurtavo ir aplenkė aikštelės šeimininkus, po didžiosios pertraukos komandos žaidė apylygiai, o ketvirtojo kėlinio viduryje „Nevėžis” buvo atitrūko dar pavejamu skirtumu, tačiau „Neptūno” krepšininkų klaidos priešininkams tik padėjo išlaikyti saugesnę persvarą iki varžybų pabaigos.

Kėdainiečiai sustabdė „Neptūno” lyderį Michailą Anisimovą, kuris aikštelėje praleido beveik 30 minučių, tačiau pelnė tik 6 taškus, vidurio puolėjas atkovojo tik 3 kamuolius.

Iki šio pralaimėjimo „Neptūnas” laimėjo visas trejas namie žaistas antrojo SEB BBL etapo rungtynes.

„Neptūnui” šiose rungtynėse Ronaldas Dorsis pelnė 21 tašką. Jis dar atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Vitalijaus Stanevičiaus sąskaitoje – 14 taškų. Nugalėtojams Žydrūnas Stankus ir Andrius Aleksandrovas pelnė po 20 taškų.

„Nevėžis” (5 pergalės/2 pralaimėjimai) turnyro lentelėje pakilo į antrąją vietą, o „Neptūnas” (4/5) užima penktąją poziciją.

Kitose rungtynėse lyderė, Algirdo Brazio treniruojama Tartu „Rock” komanda savo aikštėje 98:60 (27:9, 25:21, 28:17, 18:13) sutriuškino Kauno „Atletą”. „Atletas” (2/8) užima šeštąją vietą ir lenkia tik po vieną pergalę iškovojusias Vilniaus „Sakalų” ir Panevėžio „Panevėžio” komandas.

Kitas keturias, tiek Lietuvos, tiek Baltijos krepšinio lygų rungtynes „Neptūnas” žais išvykose, o namuose žais tik kovo 13-ąją, BBL varžybas su „Atletu”.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .