G.Kurtinaičio vedamas „Atletas” po pratęsimo įveikė tėvo „Sakalus”

Kauno „Atleto” krepšininkai iškovojo antrąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) antrojo diviziono varžybose, išvykoje po atkaklios kovos ir pratęsimo rezultatu 91:84 (25:10, 18:20, 11:20, 23:27, 14:7) nugalėję Vilniaus „Sakalų” komandą.

Nuo pat susitikimo pradžios aikštelėje dominavo „Atleto” krepšininkai ir po pirmųjų 10 minučių svečiai buvo priekyje 25:10. Situacija aikštelėje nesikeitė ir antrajame kėlinuko, o kauniečiams pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą. Po dviejų kėlinukų rezultatu 43:30 priekyje buvo „Atletas”.

„Sakalų” krepšininkai po didžiosios pertraukos daugiau dėmesio skyrė gynybai ir labiau stengėsi puldami krepšį. Sužaidus keturias trečiojo kėlinuko minutes „Atletas” pirmavo 12 taškų skirtumu (49:37), tačiau „Sakalų” spurtas 12:2 leido šeimininkams sumažinti atsilikimą iki 2 taškų (49:51). Po trijų kėlinukų kauniečiai pirmavo 54:50.

Atkakli kova vyko ir ketvirtajame kėlinuke. Kauniečiai ne sykį leido varžovams išlyginti rezultatą, tačiau įgyti pranašumą „Sakalams” pavyko vos kelis kartus. Likus žaisti 28 sekundes du baudos metimus pataikė Mindaugas Reminas ir išvedė „Sakalus” į priekį 76:75. Kauniečių ataka baigiasi netaikliu dvitaškiu, o buvęs „Atleto” lyderis Darius Lukminas „Sakalams” pataikė vieną baudos metimą iš dviejų (77:75). Vis dėlto rezultatą išlygino Manto Simonavičiaus metimas (77:77).

Pratęsimo metu dvigubai sėkmingiau (14:7) žaidė svečiai iš Kauno. Vienu svarbiausių pratęsimo žaidėjų buvo „Sakalų” vyriausiojo trenerio Rimo Kurtinaičio sūnus Giedrius, kuris „Atleto” klubui pelnė 7 taškus ir sunkiais momentais daugiausiai taiklių baudos metimų dėka didino savo ekipos galimybes laimėti.

Buvęs „Atleto”, o dabar „Sakalų” gynėjas D.Lukminas šiose rungtynėse nebuvo rezultatyvus. Jis per 37 minutes surinko tik 4 taškus (tritaškiai 0/6, baudos metimai 4/6), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau aikštelę paliko dėl 5 pražangų limito.

„Sakalai”: R.Vaičius 19 (7 atk.kam.), V.Šarakauskas 14 (9 atk.kam.), R.Matulis 12, M.Reminas ir A.Labuckas (8 atk.kam.) – po 11.

„Atletas”: G.Kurtinaitis 20 (7 atk.kam.), S.Tribė ir V.Dabkus – po 16 taškų ir 10 atk.kam., M.Simonavičius 15, L.Juknevičius 14, D.Soldatovas 8 (8 atk.kam.).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .