Žymos archyvas: reminas

G.Kurtinaičio vedamas „Atletas“ po pratęsimo įveikė tėvo „Sakalus“

Kauno „Atleto“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) antrojo diviziono varžybose, išvykoje po atkaklios kovos ir pratęsimo rezultatu 91:84 (25:10, 18:20, 11:20, 23:27, 14:7) nugalėję Vilniaus „Sakalų“ komandą. Nuo pat susitikimo pradžios aikštelėje dominavo „Atleto“ krepšininkai ir … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , | Komentuoti

LKL čempionatas: šalies pirmenybėse – pusiaukelė

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate 9 šalies klubai pasiekė pusiaukelę – visi sužaidė lygiai po 8 rungtynes. Dabar pirmenybėse skelbiama pertrauka iki sausio 12 dienos. „Sakalų“ pakilimas Savaitgalį dvi pergales iš eilės iškovojo Vilniaus „Sakalai“, kuriems prieš tai buvo pavykę … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Komentuoti

Čempionai išbarstė persvarą Ventspilyje

Lietuvos ir Baltijos (SEB BBL) krepšinio lygos čempionų – Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkų – žaidimas ir toliau stringa varžovų gynybos užkardose. Savaitgalį vilniečiai per SEB BBL varžybas išvykoje tik dviejų taškų skirtumu 77:75 įveikė „Ventspils“ komandą. Įpusėjus mačui lietuviai buvo … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , | Komentuoti