Svetima siela?

Esi tikra, kad apie jį žinai viską, gali nuspėti, kaip jis elgsis vienu ar kitu atveju. Tačiau netikėtai jis pateikia tau staigmeną, ir tada supranti, kad svetimos sielos neperprasi. Šis testas – ir rimtai, ir juokais – padės jums abiem suvokti, kiek pažįstate vienas kitą. Be to, galėsite sužinoti apie vienas kitą šį tą naujo, į ką anksčiau neatkreipėte dėmesio.

Veiksmų planas:

Su partneriu atsakote į klausimus ir pasikeičiate atsakymais. Tada susumuojate rezultatus ir gaunate bendrą rezultatą (daugiausia 56 taškus). Jei kartu esate mažiau nei trejus metus, prie bendro rezultato reikia pridėti du taškus.

1 dalis

Už kiekvieną teisingą atsakymą – 1 taškas

* Kokios spalvos jo (jos) dantų šepetukas?

* Kokio dydžio apatinius jis (ji) dėvi?

* Koks jo (jos) mėgstamiausias desertas?

* Kas atsakingas už produktų pirkimą?

* Kiek kainuoja vizitas pas jo (jos) kirpėją?

* Kiek porų batų jis (ji) turi?

* Kokiame mieste jis (ji) gimė?

* Kokio darbo jis (ji) nekenčia labiausiai?

2 dalis

Už kiekvieną teisingą atsakymą – 2 taškai

* Kokią šalį jis (ji) svajoja aplankyti?

* Kaip jis (ji) įsivaizduoja tobulą savaitgalį?

* Atmetus finansų problemą, kokį darbą jis (ji) išsirinktų?

* Kas šiuo metu jam (jai) labiausiai neduoda ramybės?

* Ko jis (ji) labiausiai bijo?

* Kas labiausiai jį (ją) erzina?

* Kokią savo kūno dalį jis (ji) norėtų pakeisti?

3 dalis

Už kiekvieną teisingą atsakymą – 1 taškas

* Kaip ir kada susipažinote?

* Kur yra jo (jos) erogeninės zonos?

* Kiek partnerių turėjo jis (ji) anksčiau?

* Kiek laiko buvote pažįstami iki pirmojo bučinio?

* Ką padovanojote jam (jai) per pastarąsias bendro gyvenimo sukaktuves?

* Kokį mėnesį jo (jos) mamos gimtadienis?

Skaičiuojame rezultatus

Nuo 40 iki 58 taškų

Judu su partneriu puikiai pažįstate vienas kitą. Jūsų požiūriai į gyvenimą ir ateitį labai panašūs. Jūs dėmesingi ir jautrūs žmonės. Toks supratingumas liudija, kad daug laiko praleidžiate kartu ir gyvai domitės, kas vyksta antrosios jūsų pusės gyvenime. Teisingai grindžiami santykiai duoda vaisių – tai abipusis supratimas ir pasitikėjimas.

Nuo 25 iki 39 taškų

Jūs žinote tik tai, ką norite žinoti. Ne daugiau. Nesistebėkite, kad pakliuvote į šią kategoriją, net jeigu kartu esate seniai. Dažnai partneriai nustoja pastebėti vienas kitą, toks natūralus atrodo artimo žmogaus buvimas greta. Skirkite vienas kitam daugiau dėmesio! Kiekvienas jūsų gali išleisti iš akių ką nors svarbaus partnerio gyvenime.

Nuo 10 iki 24 taškų

Jums dar reikia šį tą sužinoti apie vienas kitą. Daugelį baugina dvasinis artumas. Atrodo, kad atvėrus save kitam arba išklausius kito išpažintį atsiranda priklausomybė, ryšiai tampa pernelyg glaudūs. Jei siekiate suartėti, atsakykite į paprastus klausimus… Ko tikitės iš santykių? Kodėl jus traukia vieną prie kito? Kokius kiekvienas iš jūsų puoselėja karjeros planus? Ar norite vaikų? Kokio materialinio lygmens arba visuomeninio statuso kiekvienas jūsų norėtų pasiekti? Atsakymų į šiuos klausimus nevertinkite kaip griežtos programos. Tegul tai būna ne užbaigtas paveikslas, o tik eskizas.

Iki 10 taškų

Ar jūs apskritai norite pažinti vienas kitą?

Tai nereiškia, kad jūsų ryšiai pasmerkti, tačiau abu turite skubiai gelbėti padėtį. Pagalvokite, kodėl pavargstate vienas nuo kito, kas trukdo bendrauti su artimu žmogumi? Su kuo galėtumėte palyginti jūsų santykius? Pasistenkite suprasti, kaip judu pasikeitėte pradėję gyventi kartu. Vien tai, kad nusprendėte atlikti testą, liudija, kad santykius branginate. Kitas žingsnis – nuspręsti, kaip juos pagerinti.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Psichologija su žyma , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.