Ant ledo rusišku ritmu

Praėjusią savaitę sostinėje, „Akropolio“ ledo arenoje, čiuožė didysis Rusijos žvaigždynas: Dima Bilanas, Ala Pugačiova, Filipas Kirkorovas… Mažytis netikslumas – jais persirengę buvo TV3 projekto „Ledo žvaigždės“ dalyviai.

Iš TV3 projekto „Ledo žvaigždės“ vienas po kito iškrinta atlikėjai. Praėjusią savaitę nepasisekė ir pačiūžas nusiauti teko bušido ir karatė čempionui Jordanui Pokštaičiui bei jo partnerei Gintarei Vostrecovaitei. Iškritus šiai porai teisę pasilikti projekte gavo Daina Bilevičiūtė ir jos partneris Nikolajus Afanasenka. Būtent jie ir sušoko įspūdingąjį Dimos Bilano šokį. Šį kartą D.Bilevičiūtė tapo balerina.

Gerumas grįžo bumerangu

Ar dainininkė tikėjosi, kad žiūrovai nuspręs ją palikti „Ledo žvaigždėse“? „Negalvojau apie tai. Paprasčiausiai aš užpraeitą savaitę pasielgiau žmogiškai, traumavusi Arą Vėberį jam vėliau atidaviau savo taškus ir pasirinkau galimybę būti pašalinta. Manau, žiūrovai suprato mano gerą poelgį ir atsidėkojo tuo pačiu, – pasakojo atlikėja. – Gerumas grįžta bumerangu. Žmonės tai įvertino. Bet ir Aras parodė gerą širdį. Mano mamai prireikė kraujo operacijai. Aras ir jo partnerė sutiko tapti donorais.“

Dainininkė teigė, kad likti „Ledo žvaigždėse“ nėra pagrindinis tikslas. Atlikėja pasakojo, jog projekte sutiko dalyvauti tik norėdama išbandyti jėgas. „Kuo labiau komisija mane kritikuos dėl pernelyg lėto čiuožimo, tuo vikriau aš stengsiuosi šokti. Kadangi esu ryžtinga ir atkakli, kol neš kojelės, tol kovosiu. Tik nežinau dėl ko“, – juokėsi D.Bilevičiūtė.

Užkulisiuose karšta

Po pasirodymų poros išklauso komisijos verdiktus. Vieniems komisijos kritika pasirodo taikli, kiti neslepia pasipiktinimo, kad juos vertina neprofesionalai. Teisybės „Ledo žvaigždėse“ tikrai nedaug. Iš kur jos gali būti, kai komisijos nariais tampa muzikos pasaulio atstovas Juozas Liesis ar aktorius Saulius Siparis. Įdomu, ar jie iš viso nors kartą yra čiuožę ant ledo?

„Kodėl jie vertina ne mane, o mano partnerį?“ – piktinosi Goda Sabutytė iš grupės „69 danguje“. Dainininkė Irma Jurgelevičiūtė po savo pasirodymo irgi nuolat burbėjo, komisiją kaltindama neobjektyvumu. Akivaizdžiausią nepasitenkinimą komisijos vertinimais išreiškė Ramūnas Rudokas. Jis net oficialiai pasveikino komisijos pirmininką Gintarą Svistunavičių su „aukštais“ laimėjimais ką tik vykusiame čempionate, dėl kurio „Ledo žvaigždžių“ komisijos pirmininkas buvo praleidęs vieną projekto dalyvių pasirodymą.

Dainininkė D.Bilevičiūtė sakė, kad piktinasi ne komisija, o projekto dalyviais. „Esu nepatenkinta ne komisijos komentarais, o dalyviais, kurie iš projekto daro turgų“, – kalbėjo ji. Atlikėja nepatenkinta, kad žvaigždės, dalyvaujančios projekte, negerbia komisijos. „Jei taip ilgiau tęsis, aš išeisiu iš šio projekto ir toliau nedalyvausiu“, – teigė dainininkė.

Ant ledo sveikata nerūpi

Daugiausia kalbų praėjusią savaitę sulaukė Aro Vėberio ir Vaidos Paulauskaitės pasirodymas. Abiem dalyviams trukdė sveikata. Projektą prižiūrintis greitosios medicinos pagalbos darbuotojas čiuožėjai uždraudė šokti ant ledo. Pasak jo, merginos būklė po sunkios ligos yra bloga, jai ant ledo geriau nelipti. Tačiau čiuožėjos noras parodyti šokį buvo svarbiau nei savijauta. A.Vėberis irgi negalėjo pasigirti puikia fizine forma. Jis kentėjo nuo kojos skausmo, kurį sukėlė per treniruotę gauta trauma.

Nepaisydama medikų reikalavimų pora iščiuožė. Vis dėlto medikai buvo teisūs, siūlydami atidėti pasirodymą. Puikiai pradėję abu čiuožėjai krito (A.Vėberis nesugebėjo pakelti partnerės). Čiuožėja Vaida nuo ledo nulipo labai susierzinusi. Projekto organizatoriai porai siūlė šį kartą nebečiuožti ir kitą savaitę atlikti du šokius. Tačiau A.Vėberis ir V.Paulauskaitė buvo neperkalbami, tad laidos filmavimo pabaigoje jiems buvo suteikta galimybė dar kartą čiuožti. Antras kartas porai buvo sėkmingas.

Komisiją ypač sužavėjo Rūtos Lukoševičiūtės ir daininko Milano duetas. Čiuožėjus vertinę šou pasaulio atstovai pagyrė vaikino pastangas atlikti sudėtingus judesius. Be to, žiūrovus nustebino ir poros vaidybinis sprendimas. Ant ledo iščiuožęs Filipu Kirkorovu persirengęs Milano atidengė dovanų dėžę, kurioje slėpėsi R.Lukoševičiūtė, „pasivertusi“ Ala Pugačiova. Nors Rusijos žvaigždžių šokis buvo atliktas įspūdingai, pasirodymo pabaigoje F.Kirkorovas (Milano) buvo įskaudintas – A.Pugačiova (R.Lukoševičiūtė) išsitraukė užrašą „Aš myliu Maksimą Galkiną“. Šis chareografinis ir vaidybinis sprendimas porai pelnė pirmąją vietą. Tačiau ja teko pasidalyti su „Mango“ nare Viktorija.

Susidomėjimas ledu didėja

„Akropolio ledo“ vadovas Algirdas Albertavičius sakė, kad pradėjus filmuoti „Ledo žvaigždes“ padaugėjo čiuožti norinčių mėgėjų. „Tas susidomėjimas matyti ir mums, ir mūsų kolegoms – Klaipėdos „Akropolio ledo“ arenai. Daugiau dėmesio sulaukia ir treneriai, dirbantys „Akropolio lede“. Padaugėjo ledo rezervavimo grupėms iš miestų, kuriuose nėra ledo arenų. Žmonės domisi, klausia, kada treniruojasi žvaigždės, kada vyksta filmavimas, ar galima čiuožti kartu su žvaigždėmis“, – vardijo ledo arenos vadovas. A.Albertavičius teigė, kad šis projekas prisidėjo populiarinant ne tik ledą, bet ir patį dailųjį čiuožimą.

Pašnekovas pasakojo, kad filmuojant laidas „Akropolio“ lankytojams ant ledo patekti nepavyksta. „Filmuojant šou savaitės finalus, lankytojai į ledo areną neįleidžiami. Tačiau labai daug lankytojų susirenka į kavines, esančias šalia „Akropolio ledo“, iš kur jie stebi šou dalyvių pasirodymą. Kol vyksta filmavimas, aplink susirenka tikrai labai daug žmonių. Skambina net iš rajonų ir klausia, kada galėtų atvykti grupėmis stebėti filmavimus“, – kalbėjo A.Albertavičius.

„Akropolio ledo“ vadovas pasakojo, kad gerbėjai neleidžia ramiai treniruotis žvaigždėms. „Projekto dalyviai treniruojasi ir čiuoždami kartu su kitais „Akropolio ledo“ lankytojais (atskiros čiuožimo treniruotės vyksta pirmadieniais ir antradieniais nuo 12.15 iki 14.15 val.). Dažniausiai lankytojai stengiasi ateiti tada, kai čiuožia jų mylimos žvaigždės, kad galėtų su jais pačiuožti, pabendrauti, pasidalyti savo patirtimi ant ledo. Prašo ir autografų, ypač vaikai“, – teigė A.Albertavičius.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Ant ledo rusišku ritmu"

  1. kotryna

    jei ciuoztu karina tai visus kaulus susilauzytu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.