„Barcelona” nesėkmė Ispanijos taurės ketvirtfinalyje

Nesėkmę Ispanijos taurės (Copa del Rey) ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse patyrė Ispanijos čempionė „Barcelona”, kuri namuose turėjo pripažinti „Zaragoza” klubo pranašumą, tuo tarpu „Getafe” ir „Deportivo” savo aikštėse pasiekė įtikinamas pergales.

„Zaragoza” jau buvo eliminavusi katalonų klubą iš turnyro praėjusiais metais bei 2004-aisias, kai klubas laimėjo ir patį trofėjų. Šį kartą atkakliose rungtynėse „Nou Camp” stadione vienintelį ir pergalingą įvartį svečiams 78 minutę pelnė buvęs Madrido „Real” žaidėjas Carlosas Diogo, kuris pasižymėjo tiksliu smūgiu galva po kampinio.

Rimtą žingsnį link pusfinalio žengė Berndo Schusterio treniruojama „Getafe”, kuri 3-0 sutriuškino Pamplonos „Osasuna” ekipą. Įvarčių sąskaitą smūgiu galva po kampinio atidarė sekmadienį abu kartus komandų tarpusavio dvikovoje pasižymėjęs Danielis Guiza, 38 minutę vėl po kampinio galva įmušė gynėjas Alexis, o grubiai suklydus svečių vartininkui Ricardo trečią įvartį pridėjo latvis Maris Verpakovskis.

Kiek sunkesnė buvo La Korunjos „Deportivo” pergalė prieš žemesnės lygos „Valladolid”, kuris po pirmojo kėlinio netgi turėjo pranašumą dėka Vladimiro Manchevo įvarčio. Tačiau po pertraukos Pablo Alvarezo ir Alberto Rivera tikslūs smūgiai leido „Deportivo” išsiveržti į priekį, o pačioje rungtynių pabaigoje dar po kartą pasižymėjo Joanas Verdu ir Juanma.

Ketvirtadienį labiausiai intriguojančioje ketvirtfinalio dvikovoje dviejų Sevilijos klubų derbyje susitiks „Sevilla” ir „Betis”.

Trečiadienio ketvirtfinalio mačų rezultatai

„Getafe” 3 – 0 „Osasuna”

11′ [1 – 0] Daniel Guiza

38′ [2 – 0] Alexis

62′ [3 – 0] Maris Verpakovskis

„Deportivo” 4 – 1 „Valladolid”

21′ [0 – 1] Vladimir Manchev

53′ [1 – 1] Pablo Alvarez

67′ [2 – 1] Alberto Rivera

89′ [3 – 1] Joan Verdu

90′ [4 – 1] Juanma

90′ Alberto Lopo („Deportivo”) pašalintas iš aikštės

„Barcelona” 0 – 1 „Zaragoza”

78′ [0 – 1] Carlos Diogo

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .