Vandens sienelėje – jūros bangų ošimas

Nuo seniausių laikų žinoma, kad geriausiai atsipalaiduoti ir atgauti jėgas po kasdienių darbų padeda vanduo. Vasarą ilsimės prie vandens telkinių, o ką daryti šaltuoju metų laiku? Bet kodėl gi neįsikūrus ramybės oazės namie? Įvairaus dydžio vandens sienelės, kolonos net niūriausią žiemos vakarą leis bent kelias akimirkas pasijusti tarsi paplūdimyje.

Visi svajojame apie jaukų būstą, ramią atmosferą jame. Kai kuriems žmonėms tokią aplinką susikurti padeda akvariumas. Deja, norai ne visada sutampa su galimybėmis – neužtenka įsirengus akvariumą juo tik grožėtis, būtina rasti laiko pasirūpinti žuvytėmis, augalais.

Be to, kas domisi feng šui, žino, kad vanduo namuose padeda sužadinti materialinę sėkmę ir privilioti pinigus. Jei negali įsirengti akvariumo, tenka ieškoti alternatyvų. Paieškojome ir radome. Didelės priežiūros nereikalauja, tačiau itin efektingai atrodo nestandartiniai interjero aksesuarai – vandens sienelės.

Gali užimti ir visą sieną

Suprasdama, kad aplinkybės artimiausiu metu neleis įsirengti akvariumo, nutariau paieškoti kažko panašaus. Kad būtų taip pat gražu, romantiška, bet daug rūpesčių nekeltų.

Paklausinėjusi pažįstamų ir panaršiusi interjere susidomėjau vandens sienelėmis.

Vandens sienelių būna skirtingų dydžių – nuo visai kompaktiškų, primenančių įspūdingo dizaino vazą, iki labai didelių, galinčių uždengti kone visą sieną. Jomis prekiaujančios firmos atstovas patikino, kad vandens sienelę galima nesunkiai įrengti bet kurioje erdvėje.

Skleidžia ošimą

Šiuo metu vandens sienelės Lietuvos gyventojų būstuose – dar reti svečiai. Tačiau tie, kurie pasiryžo į namus įsileisti šį įdomų „svečią“, nesigaili. Įjungiamos į elektros tinklą sienelės akį džiuginti gali ir dieną, ir naktį. Vandens sienelės nereikalauja jokios ypatingos priežiūros.

Tiesa, įjungta sienelė skleidžia šiokį tokį triukšmą. Tiksliau, ne triukšmą – įsiklausius girdėti ošimas. Šiose sienelėse naudojamas tikras vanduo, jis neimituojamas, kaip kai kuriuose panašiuose įrenginiuose.

Kaina priklauso nuo dydžio

Vandens sienelę patariama rinktis atsižvelgiant į kambario dydį, interjerą. Visos sienelės pasižymi panašiomis savybėmis – permatomose skirtingų dydžių bei formų talpyklėse gražiai burbuliuodamas cirkuliuoja vanduo. Sienelės viduje įrengtas besikeičiančių spalvų halogeninis apšvietimas.

Pasak netradiciniais interjero aksesuarais prekiaujančių specialistų, nedidelėje patalpoje tiktų stačiakampė 125 cm aukščio ir 18 cm pločio sienelė, kurią įjungus kylantys vandens burbuliukai ir besikeičiančios spalvos kambaryje iš karto sukurtų romantišką atmosferą.

Jeigu patalpos matmenys leidžia, galite ją papuošti didesne – aukštesne bei platesne, tarkime, 150 cm aukščio ir 40 cm pločio sienele. Nelygu dydis, vandens sienelių kaina svyruoja nuo 369 iki 1495 litų.

Sienelė ar kolona?

Jei norėtumėte ko nors įdomesnio, neįprastesnio arba tiesiog nepatinka tiesios formos sienelės, galite pasirinkti vandens sienelę „Banga“. Ji primins tikros jūros bangavimą, o besikeičiančios šviesų spalvos leis pasijusti tarsi pajūryje. Tokių sienelių taip pat yra įvairių dydžių – nuo vos aukštesnių nei metras iki dvimetrinių. Skiriasi ir kainos: mažiausia kainuoja 722, aukščiausia – 1986 litų.

Jeigu jums labiau patinka ar interjere labiau dera apvalūs daiktai, galite rinktis ne sienelę, bet vandens koloną. Jos savo išvaizda primena įdomios formos vazą, o kai įjungta nušvinta visomis vaivorykštės spalvomis, atrodo kaip neįprastas varveklis. Kolonėlę irgi yra iš ko pasirinkti: nuo 150 cm aukščio ir 10 cm diametro iki 200 cm aukščio bei 20 cm diametro. Jų kainos svyruoja nuo 318 iki 1695 litų.

Brangios ir prabangios

Trokštate ko nors dar įspūdingesnio ir prabangesnio? Rinkitės vandens sienelę ar koloną nerūdijančio plieno paviršiumi. Griežtokos formos ir šaltas plieno spindesys būtent ir sukuria tokį įspūdį.

Jeigu namuose netrūksta vietos, galite įsirengti tekančią vandens sieną. Ją pamačiusi iš karto įsivaizdavau saulėtekį – kasdien galėsite stebėti tekančios saulės spindulių žaismą neišėję iš namų.

Tiesa, šis malonumas nemenkai kainuoja – už tikrą vandens sieną tektų pakloti beveik du tūkstančius litų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Interjeras su žyma , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.