20 turas: Lyderių „Barcelona” ir „Sevilla” pergalės

Ispanijos pirmenybėse sekmadienį sužaistos septynerios 20-ojo turo rungtynės, po kurių pranašumą prieš šeštadienį suklupusius Madrido klubus padidino po tris taškus iškovoję „La Liga” lyderiai „Barcelona” ir „Sevilla” klubai. Į septintą vietą šoktelėjo „Getafe”, o absoliutus autsaideris „Gimnastic” netikėtai pasiekė triuškinančią pergalę.

Iš lyderių pirmoji žaidė „Sevilla” ekipa, kuri išvykoje į Valensiją susitiko su vietos „Levante”. Svečius į priekį 35 minutę išvedė rezultatyviausias lygos žaidėjas Fredericas Kanoute’as, o po pertraukos „Sevilla” persvarą dar labiau padidino komandos naujoko Aleksandro Keržakovo tikslus smūgis ir Damiano Tommasi įvartis į savus vartus.

„Levante” nepasidavė ir dviem greitais Frederico Dehu bei Gustavo Reggi įvarčiais galva atgavo viltį, tačiau netrukus „Sevilla” pergalę tokiu pačiu būdu įtvirtino Alejandro Alfaro. Po šio laimėjimo, kuris buvo pirmasis šiemet, Sevilijos ekipa laikinai buvo pakilusi į pirmąją vietą, tačiau ten pabuvojo tik kol baigėsi rungtynės Barselonoje.

Ten „Nou Camp” stadione susitiko nugalėtojų titulą „Barcelona” ir turnyrinės lentelės apačioje besikapstanti Vigo „Celta”. Pirmajame kėlinyje katalonus į priekį smūgiu galva išvedė puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis Javieras Saviola, bet antrojo kėlinio viduryje įmušęs nuo 11 metrų žymos Nene rezultatą išlygino.

Vis dėlto 78-ąją minutę „Barca” taip pat uždirbo baudinį, ir jį realizavo Ronaldinho, o susitikimui artėjant į pabaigą po kontratakos pergalę šeimininkams rezultatu 3-1 užtikrino Ludovicas Giuly. Katalonijos klubas išsaugojo lyderio poziciją ir dabar vienu tašku lenkia „Sevilla” bei keturiais pirmauja prieš Madrido „Real”, kuris šeštadienį patyrė dar vieną nesėkmę.

Visų sekmadienio 20 turo rungtynių statistika

„Gimnastic” 4 – 0 „Espanyol”

9′ [1 – 0] Javier Garcia Portillo

19′ [2 – 0] Alejandro Campano (11m.)

26′ [3 – 0] Antonio Pinilla

43′ [4 – 0] Cesar Navas

„Real Sociedad” 0 – 2 „Athletic Bilbao”

12′ [0 – 1] Andoni Iraola

69′ [0 – 2] Andoni Iraola

„Levante” 2 – 4 „Sevilla”

35′ [0 – 1] Frederic Kanoute

55′ [0 – 2] Aleksandr Kerzhakov

66′ [0 – 3] Damiano Tommasi (į savo vartus)

68′ [1 – 3] Frederic Dehu

73′ [2 – 3] Gustavo Enrique Reggi

77′ [2 – 4] Pablo Alfaro

„Zaragoza” 1 – 1 „Deportivo”

20′ [0 – 1] Sebastian Taborda

78′ [1 – 1] Diego Alberto Milito (11m.)

79′ Sebastian Taborda („Deportivo”) pašalintas iš aikštės

„Getafe” 2 – 0 „Osasuna”

26′ [1 – 0] Daniel Guiza

45′ [2 – 0] Daniel Guiza

78′ Josetxo („Osasuna”) pašalintas iš aikštės

„Mallorca” 2 – 1 „Recreativo”

38′ [1 – 0] Sergio Ballesteros

45′ [2 – 0] Jose Carlos Nunes

49′ [2 – 1] Javi Guerrero

80′ Sergio Ballesteros („Mallorca”) pašalintas iš aikštės

„Barcelona” 3 – 1 „Celta”

34′ [1 – 0] Javier Saviola

67′ [1 – 1] Anderson Nene (11m.)
78′ [2 – 1] Ronaldinho (11m.)

86′ [3 – 1] Ludovic Giuly

„Betis” 2 – 1 „Valencia”

10′ [0 – 1] David Villa

15′ [1 – 1] Robert

69′ [2 – 1] Robert

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , .